Mladý papež, nebo The Crown? Který seriál teď ELLE miluje nejvíc?

Mladý papež (The Young Pope, vysílá HBO) Ano, zrovna o tomhle seriálu teď mluví snad úplně všichni. Jude Law jako nejmladší hlava katolické církve, atraktivní zákulisí Vatikánu, v každé epizodě aspoň jeden výrok, který by se dal tesat, a především neskutečně vizuálně opulentní režie Itala Paola Sorrentina, který natočil Mládí nebo Velkou nádheru.  

{YouTube}dooZY7KSGj0{/YouTube}


 

The Affair 3 (vysílá Showtime) Seriál, který vyžaduje vyšší IQ, ale zato se vám bohatě odvděčí, odstartoval před čtrnácti dny už svou třetí řadu. Že vás na něm taky nejvíc baví to, že nevíte, kdo zrovna chodí s kým, kdo si to s kým rozdává a kdo proti komu intrikuje? Ke starým známým Dominicu Westovi, Joshuovi Jacksonovi se nově přidává například Francouzka Irène Jacob.

{YouTube}Eof5D3noPZE{/YouTube}


 

The Crown (vysílá Netflix) Toto je jeden z nejlépe hodnocených seriálů letošního roku. Budete se smát, budete dojati a hlavně budete žasnout, jak skvělé to celé je. Co? Život britské královny Alžběty II., kterou potkáváme v době, kdy si bere prince Filipa a roli královny má ještě před sebou. Netflix prý naplánoval rovnou šest sezon The Crown. Uhlídá si její kvalitu?

{YouTube}JWtnJjn6ng0{/YouTube}


 

Love, Nina (vysílá BBC) Když už jsme u té Británie, musíme vás seznámit se show, která nás v roce 2016 rozesmála ze všech nejvíc. Nina přijíždí do Londýna 80. let, aby se stala au pair v jedné excentrické rodině. A píše o tom dopisy své sestře. Ty jsou skvěle vypointované, hodně zábavné a hlavně se je podařilo skvěle adaptovat i pro televizi. A hraje v nich božsky Helena Bonham Carter. 

{YouTube}TLXqK39MNdg{/YouTube}


 

The Get Down (vysílá Netflix) Někdo o něm mluví jako o propadáku, s tím my ale zásadně nesouhlasíme! Na rozdíl od taky hudebního Vinylu, který vysílala na začátku roku HBO a který dějově, herecky i režijně směřoval od ničeho nikam, se tato show Netflixu pod produkčním dozorem Baze Luhrmanna povedla. Vypravte se s partou teenagerů do 70. let a zažijte s nimi velké hudební a společenské vzrušení, které v té době vládlo newyorskému Bronxu. 

{YouTube}usv442G6H8A{/YouTube}


 

Mr. Robot 2 (vysílá Amazon Prime) Patříte mezi fanoušky hi-tech, zajímáte se o umělou inteligenci, nebojíte se vypravovat do virtuální reality? Tak to se zcela jistě zamilujete do seriálu Mr. Robot, jehož druhá sezona je ještě lepší než už tak dost skvělá první. Napětí v příběhu mladého programátora a cyber inženýra je tolik, že při sledování show totálně ztratíte nejen pojem o čase, ale i o vlastním životě. 

{YouTube}7g8JJp0cJ50{/YouTube}


 

Rozvod (Divorce, vysílá HBO) Nechcete si připustit, že další Sex ve městě už prostě nebude? Tak v této iluzi klidně zůstaňte, pusťte si Rozvod a předstírejte u něj, že je to hodně volné pokračování vaší nejoblíbenější show. Že se Sarah Jessica Parker jako Carrie prostě úplně zbláznila, změnila si jméno, vzala si idiota, s nímž má dvě děti a dům někde v pr.... A teď se ti dva dost ostře rozvádějí. 

{YouTube}CGxlK6yQugY{/YouTube}


 

Black Mirror 3 (vysílá Netflix) Myslíte si o sobě někdy, že trpíte paranoiou? Tak to se prosím na třetí řadu tohoto seriálu, jejímž leitmotivem je spiknutí techniky a technologií nad námi – příslušníky nedokonalého lidstva, raději nedívejte. Na druhou stranu byste se ochudili o naprosto brilantní seriál, jemuž se toho ze současné produkce naštěstí příliš nepodobá. Protože to na třetí Black Mirror prostě nemá...

{YouTube}jDiYGjp5iFg{/YouTube}


 

Westworld (vysílá HBO) Tahle show sice měla pomalejší rozjezd, ale kdo u ní vydržel, dobře udělal. Víte, jak to vypadá a co se stane, když do zábavního parku s tématem Divokého západu, který obývají jedinci, kteří nejsou lidi, ale roboti? A když návštěvníci parku ovšem z masa a kostí jsou? Vše se díky Westworldu dozvíte? A taky tam hraje Anthony Hopkins a je jako vždy skvělý. 

{YouTube}IuS5huqOND4{/YouTube}


 

Good Behavior (vysílá TNT) Pustili ji z vězení a ona nestojí o nic jiného než o přízeň svého desetiletého syna, kterou ztratila. Během cesty k jejímu znovuzískání na ni ale čeká spousta překážek. Třeba nevázaný sex, falešně lákající drogy, nová láska, kterou neplánovala, a zločin, který ji obět svádí z cesty. Tahle show je hodně divoká. 

{YouTube}jTmT2Cy2od4{/YouTube}

EBC promo