Vítejte v ELLE Book Clubu!

Na začátek jsme chtěli opravdu něco výjimečného. Příběh, který vám vyrazí dech a jen tak na něj nezapomenete. Dlouho jsme po něm pátrat ani na něj jako na smilování čekat vůbec nemuseli. Čtenářský osud tomu chtěl a do cesty nám seslal Jezero Biancy Bellové.  

jezero 0fb8e

O čem Jezero je?Rybářská vesnice někde na konci světa. Jezero, které vysychá a zlověstně obnažuje břehy. Muži mají vodku, ženy starosti a děti si škrábou ekzémy. Co má Nami? Nami nemá nic, jen bábu s tlustýma rukama. Nami nemá nic, jen život před sebou: první lásku, o kterou ho připraví ruští vojáci, a pak všechno to další. Ale když život začne na úplném konci světa, možná že skončí na jeho začátku. Tento příběh je totiž starý jako lidstvo samo. Je to pouť hrdiny, chlapce, který se na cestu vydá jen s uzlíčkem nervů a kabátem po dědkovi. Musí jezero přeplout, obejít a nakonec se potopit na jeho dno pro největší tajemství. (zdroj: Nakladatelství Host) 

IMG 6337 1ecb9

Foto Biancy Bellové: Jan Trnka

Věříme, že už si spousta z vás na základě listopadové ELLE Jezero přečetla. Pokud ne, udělejte to. se můžete jeho autorky, Biancy Bellové, prostřednictvím emailu editorial@elle.cz zeptat na to, co o Jezeru potřebujete nutně vědět. Čas na to máte do příští středy, to je 30. listopadu. Jestliže na autorku otázku nemáte, napište nám klidně, co si o Jezeru myslíte. 

Keep calm & read good books!  

EBC promo