5 tipů, jak na co nejlepší Boomerang

1. Skrytá nastavení

Aplikace Boomerang je na použití dost jednoduchá, ale i detailisti si s ní mohou hezky vyhrát. Má totiž skryté funkce! Pokud několikrát za sebou kliknete na obrazovku čtyřmi prsty najednou, objeví se vám selekce tak trochu tajných nastavení. Můžete si vybrat rozlišení finálního videa, rychlost animace, počet snímků za sekundu nebo jestli se bude animace automaticky opakovat.

2. Proplánujte si ho

Největší kouzlo je obvykle v síle okamžiku, ale pokud toužíte po dokonalém díle, zkuste si Boomerang nejprve trochu naplánovat – jako malou animaci.

3. Filtry povoleny

Že u svých instagramových fotek už filtry nedáváte? My víme, je to trochu pasé. Ale u Boomerangu jsou úpravy omezené, proto vám k co nejhezčímu výsledku filtry mohou hezky dopomoci. Pokud na ně kliknete dvakrát, můžete přidat či ubrat průhlednost a docílit tak kýženého výsledku a barev.

4. Stabilizujte telefon

Svůj smartphone si při zaznamenávání Boomerangu pokud možno co nejvíce stabilizujte. Pomocníkem může být ruční stativ nebo opření telefonu na rovném podkladu.

5. Akce!

To nejzásadnější pravidlo na konec: nevyužívejte Boomerang na portréty a krajiny, respektive tam, kde stačí fotka. Tady je zapotřebí akce a pohyb! Skákejte, běhejte, házejte vlasy, hrajte si se stínem… Vše je dovoleno.

EBC promo