REKLAMA
REKLAMA

5 zábavných aplikací, které nastartují vaši motivaci

Ať už jste si dali předsevzetí jakékoli – třeba víc cvičit, lépe si organizovat čas, vrhnout se do práce po hlavě – nebo jste začátkem nového roku pracovní tempo naopak trochu přepískli, a potřebujete se odreagovat a znovu zasoustředit, máme dobrou zprávu. Respektive rovnou pět. Cool aplikace, které vás namotivují a ještě se u nich skvěle pobavíte.

Těchto 5 by vám v mobilu nemělo chybět...


GET SH*T DONE

Get Shit Done andoird app for free f5e67

Tahle aplikace vás donutí plnit svůj seznam úkolů krok po kroku a hezky svědomitě. Sami si totiž nastavíte, za jak dlouho který úkol chcete splnit a úroveň, s jakou s vámi aplikace bude "jednat". Spolu s časem si můžete nastavit i trest za nedodržení termínu a odměnu za splnění včas.

Stahujte zde.


FOREST

pngbase64b6beecccb0fda4a3 508c3

Také až moc často od mailů a práce odbíháte na Instagram nebo Facebook na telefonu? Většinou naprosto zbytečně, jen kvůli síle zvyku? Forest je řešením a trochu si u ní zavzpomínáte na dětskou hru Tamagochi. Základem aplikace totiž je, že zasejete strom a musíte počkat 10 - 120 minut, až vyroste. Aplikaci během té doby nesmíte vypnout ani přepnout, jinak vám strom umře, a vy tak máte jasně danou dobu na to soustředit se na něco jiného než na nová srdíčka u fotky. Komu se nepovede za měsíc nebo alespoň za dva vypěstovat les, měl by vyzkoušet digitální detox!

Stahujte zde.


HABITICA

xohea8wiukdnizit7rsp d77e4

Aplikace pro všechny soutěživé. Habitica udělá z vašich úkolů hru a to doslova. Vyplníte si své denní cíle, seznam úkolů, návyky, vytvoříte vlastní avatar a hrajete. Čím víc úkolů pak odškrtnete, tím lépe se vaší postavičce daří a dostáváte se do dalších a dalších úrovní. V rámci hry navíc můžete soutěžit s dalšími lidmi a motivovat se o to více.

Stahujte zde.


FABULOUS

Best Motivation App Fabulous Motivate Me 7426e

Cítit se naprosto fabulous, tedy skvěle, budete s touhle aplikací zaručeně. Má za úkol motivovat kohokoli k zdravému životnímu stylu. Najdete v ní různé zdravotní tipy a doporučené návyky podle odborníků, diety nebo i cvičení pro každý typ postavy. Sami si v ní můžete nastavit svoji ranní rutinu a každodenní cíle, kterými vás pak aplikace provází a připomíná vám jejich plnění.

Stahujte zde.


ZOMBIES, RUN!

Zombies Run Screens fd749

Slíbili jste si pravidelně běhat, nehledě na počasí? Teď už ani nemáte jinou možnost. Aplikace Zombies, run z vašeho běhu udělá boj o přežití díky několika audio nahrávkám a povídkám, ve kterých utíkáte před zombieky, jejichž dech cítíte téměř na svých ramenou, po cestě sbíráte poslední zásoby jídla, až najednou slyšíte výstřely a... nechte se překvapit, ale nudit se rozhodně nebudete.

Stahujte zde.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA