6 módních podcastů nejen na víkend

Při řízení auta, při vaření, úklidu nebo i na procházce se psem. Otevřete iTunes, nasaďte sluchátka nebo dejte reproduktor naplno a zaposlouchejte se.

1. Garance Dore’s Pardon My French

 

 pocketpmf_garance

zdroj: garancedore.com

Ne nadarmo je naše oblíbená Garance na prvním místě. Svůj podcast začala v návaznosti na sérii jejích videí Pardon My French, která velmi rychle nabyla na oblíbenosti. Nejinak je tomu u podcastu. Její rozhovory s přáteli a známými osobnostmi sice jen slyšíte (a nevidíte), nikterak jim to však neubírá na humoru, aktuálnosti a milé lidskosti, která je Garance tak vlastní.


 

2. Monocycle with Leandra Medine

 

Monocycle by Leandra Medine 

zdroj: manrepeller.com

Druhá blogerka Leandra Medine je neméně vtipná a ve svých krátkých vstupech řeší kromě módy také intimnější témata ze svého života. Ideální poslech k ranní kávě.


 

 

 3. The Minimalists podcast

 

 The Minimalists

zdroj: theminimalists.com

Joshua Fields Millburn a Ryan Nicodemus jsou dva Američané, kteří se rozhodli žít minimalistický život. Co všechno s tím souvisí, jaké jsou překážky a jaké naopak výhody takového životního stylu, to vše probírají ve svých pravidelných záznamech. Pokud zrovna máte období pod psa či vám chybí motivace, určitě si je pusťte!

 


 4. Women of the hour by Lena Dunham

 Lena Dunham

Vtipná a pohotová herečka a scenáristka Lena Dunham ve svých vstupech mluví s dalšími skvělými 15 osobnostmi (např. s Emily Ratajkowski, Emmou Ratajkowski, Aidy Bryant aj.) o přátelství, vztazích, lásce, produktivitě, zkrátka o tom, jaké to je být ženou v dnešní době.

 


 5. My Big Idea by ASOS

 My big idea by ASOS

zdroj: asos.com

Nákupní portál ASOS ve svém podcastu nechává mluvit experty z módní branže o jejich přelomových nápadech a rozhodnutích, které změnily jejich kariéru a celý život.

 


 6. Style Scouting

 Style Scouting

zdroj: thestylescout.com

Série Style Scouting je plná rad, jak žít ten nejstylovější život, a to od největších odborníků na věc vzatých. Například jak naplánovat skvělou párty vám poradí přímo event manager známé Met Gala. Jak uspět v módní branži vám zase prozradí bývalá módní ředitelka Barneys. Kde se skvěle najíst, nakoupit i pobavit v LA vám popíše návrhářka Clare Vivier a tak dále...

 

 

EBC promo