Aplikace, které vám zachrání svatbu

Organizace svatebního dne není nic, co by se dalo brát na lehkou váhu a zvládlo bez pořádného plánu. Kdo dříve neměl po ruce šikovného koordinátora, pravděpodobně se trochu ztrácel ve všech těch kalendářích a nekončících psaných seznamech, poznámkách a papírech. Naštěstí je rok 2017 a i při přípravě toho nejromantičtějšího dne v životě se můžete spolehnout na technologii, která vše usnadní nebo i vyřeší za vás.

Notifikace, co vám připomenou důležité datumy, úložiště, kam vaši hosté nahrají všechny fotky nebo třeba automatické rozesílání pozvánek i RSVP – tyhle aplikace myslí na všechno. Kterých TOP 5 by vám v mobilu při plánování "toho" dne neměly chybět?

 

1. Style Me Pretty Weddings

Představte si Pinterestovou nástěnku, ale vyfiltrovanou pouze na svatbu ve stylu, který chcete, bez toho, aniž byste trávila hodiny a hodiny ukládáním fotek. To je přesně aplikace portálu Style Me Pretty, kde si snadno najdete svatební inspiraci – od šatů, přes květinovou dekoraci až po polevu na dortu. Nechybí ani fotky a inspirace z reálných svateb.

2. Pantone Studio

Když opomeneme prsten, šaty a nastávajícího, jednou z nejdůležitějších věcí, kterou si musíte na svatbě zvolit správně, je celková barevnost. Na fotky ze svatby se totiž budete koukat ještě dlouho.  Aplikace Pantone Studio je geniální v tom, že přesně určí vámi vybraný odstín (třeba podle oblíbené kousku oblečení, který jste vyfotila a do aplikace nahrála) a k němu vám pomůže nakombinovat další "lichotivé" barvy, tak aby byl výsledek dohromady co nejdokonalejší.

3. Joy

Bez Joy se při plánování neobejdete. V aplikaci si můžete vytvořit svůj svatební web a zvát skrze ní své hosty nejen na svatbu, ale i na jakoukoliv akci předtím, třeba rozlučku se svobodou, plánovací večeři či hon na šaty s kamarádkami. Pozvaní zase můžou skrze web či aplikaci zasílat automaticky RSVP, takže vám to ušetří dost času i nervů. Během svatebního dne si navíc hosté mohou vytvořit své vlastní profily a jednodušeji se tak během svatby (roz)poznávat, pokud se předtím nepotkali a neznali.

4. iWedding Deluxe

Pokud vás nenadchne Joy, tak iWedding Deluxe určitě. V této aplikaci si můžete tvořit seznamy potřebných úkolů, guest listy (ve kterých nechybí automatické RSVP hostů, zadání preference typu jídla a tak podobně), budgety, plán usazení hostů během hostiny, a zkrátka všechno, co k proplánování jakéhokoliv eventu potřebujete. Dokonce má zabudované i přesné odpočítávání do svatebního dne.

5. Veri

Zakladatelka této aplikace, Angela Kim, chtěla po svojí vlastní svatbě sehnat fotky z obřadu od co nejvíce svých hostů, ale zjistila, že prohledávat zpětně celý Instagram a Facebook není příliš časově efektivní a navíc tak přijde o spoustu skvělých momentů. Proto vytvořila Veri, aplikaci, do které všichni přítomní na svatbě mohou v reálném čase nahrávat všechny své fotky a hezky se o ně takto podělit. Vy tak nepřijdete o momentku svých svatebních šatů z žádného úhlu.

 

EBC promo