REKLAMA
REKLAMA

Instagramové triky Evy Chen

Na Instagramu má přes 760 tisíc sledujících a právě ona nejvíce proslavila termín "shoefie". Díky jejím pravidelným fotkám z taxíku jsme v redakci začali po nových botách toužit ještě častěji a naprosto jí závidíme její - jistě hodně velký - botník.

Bývalá šéfredaktorka časopisu Lucky, která je od roku 2015 manažerka módních projektů na Instagramu, s radostí přiznává, že je na sociálních sítích závislá a den bez online dokumentace si neumí představit. Díky své práci ví více než dobře, jakou hodnotu sledovanost jejího profilu má a co všechno může v dnešní době přinést. Stejně jako u módního časopisu je podle ní i na sociálních sítích potřeba hlavně vyvolat emoci a díky ní prodat příběh skrze co nejkrásnější fotky. 

"Mojí nejpopulárnější fotkou na Instagramu je pravděpodobně ta, kde jsou vyfocené miniaturní tenisky a pidi kabelka vedle té mojí, a skrze kterou jsem oznámila, že jsem těhotná a čekám holčičku."

Eva Chen 600x400 cf075

Britskému Vogue prozradila, že nejdůležitější je podle ní být co nejvíce upřímná a nebát se ukázat lidem zákulisí svého života. Právě to ji na Instagramu baví úplně nejvíce. "Kdybyste se mě jako malé holky zeptali, jak pracuje stylista, asi bych neměla páru. Teď je ale všechno jinak, jednoduše se dostanete k Sarah Harris, Pat McGrath, Charlotte Tilbury... Na Instagramu si jednoduše můžete udělat rešerši, třeba i módní."

Jaké jsou její další tipy na úspěšný profil?

Buďte aktuální. "Jsme generace předvádivek a lidé chtějí mít pocit, že jsou pořád s vámi. Vezměte je proto s sebou – nemusí to být na Bali, klidně ukažte svoji nejoblíbenější samoobsluhu. V každodenních věcech, které vás nudí, může někdo jiný vidět inspiraci."

Komunikujte se svými fanoušky a přáteli co nejvíce. "Lidé jsou zvědaví a pokud s vámi začnou komunikovat, nebojte se odpovídat. Pat McGrath je v interakci naprosto skvělá."

Buďte konzistentní. "Určete si počet příspěvků, který chcete denně přidat a dodržujte ho."

Hlavně zábavu. "Existuje Boomerang, Hyperlapse, zpomalená videa, fotky i ustálené online obraty. Lidé je milují. Obzvlášť videa v poslední době fungují a o to více v módě – je mnohem lepší vidět flitry se opravdu třpytit a třásně lítat."

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA