REKLAMA
REKLAMA

Která videa nás teď baví?

teaser k filmu Ghost in the Shell Zde se jedná o velký filmový návrat Scarlett Johansson! Filmová adaptace kultovního manga komiksu o nebezpečné, napínavé a hodně akční misi policistky - kyborga na vás bude v českých kinech číhat na samém konci března. Společně se Scarlett budou v akční události sezony o vaši přízeň bojovat ještě třeba Michael Pitt, Juliette Binoche a Takeshi Kitano.

 {YouTube}IIW1CsLuuNM{/YouTube}


teaser k pokračování Městečka Twin Peaks Toto jaro se to konečně stane a americká televize odvysílá novou řadu největšího seriálového kultu všech dob. Co se tedy opravdu stalo s Laurou Palmer? Dozvíme se to konečně už? Z teaseru se sice nedozvíme vůbec nic, ale stejně se na něj díváme zase a znova. Ta geniální hudba!

{YouTube}BdnwXiwnDaM{/YouTube}


 

klip k písni (No One Knows Me) Like the Piano od Samphy Nechce se nám tomu moc věřit, ale je to tak. I když jsme teprve na začátku druhého měsíce 2017, možná jsme už slyšeli jedno z alb tohoto roku. Na svědomí ho má Sampha, jmenuje se Process a je plné nádherných r’n’b melodií, nadýchané elektroniky a hlavně překrásného zpěvákova hlasu. Toto je MUZIKA!

{YouTube}_NSuIYwBxu4{/YouTube}


 

teaser k druhé řadě Stranger Things Vypečená partička harantů a jejich nadpřirozené příhody se brzy vrátí. Zopakuje se kouzlo i napodruhé. První teaser sice ještě moc nenapoví, ale horečka jménem Stranger Things vol. 2 je díky němu tu. 

{YouTube}9Egf5U8xLo8{/YouTube}


 

reklama na Kiu s Melissou McCarthy Reklamy nás sice moc neberou, ale tohle je výjimka, z níž jsme naprosto nadšeni. Protože je prostě strašně vtipná a hlavní roli v ní nudně nehraje auto, které má propagovat. Hey, Melissa, the whales need your help...

{YouTube}7u6M18M3D0s{/YouTube}


 

trailer k filmu Přes kosti mrtvých Světoznámá režisérka z Polska Agnieszka Holland zfilmovala polský ekologický thriller Olgy Tokarczuk, nyní ho slavnostně uvede Berlinale, následně film zahájí pražský Febiofest, aby se v dubnu dostal do „normálních“ kin. Už podle ukázky to vypadá na strhující, dechberoucí, nervy drásající, hypnotickou podívanou. Film má i výraznou českou účast – kromě herectví Miroslava Krobota to je producentský podíl Pavly Kubečkové a Tomáše Hrubého, s nimiž Holland již pracovala na Hořícím keři.  

{YouTube}1cXamqqPtFw{/YouTube}


druhý trailer k T2: Trainspotting 2 Už se jen týden vyspíme a je tu pokračování Trainspottingu! Nejdřív jsme byli plni obav, jestli to vůbec bude zábavné, ale ty z nás velmi rychle vymlátil druhý trailer, v němž je adrenalinu víc než ve všech pokračování Mission: Impossible dohromady. 

{YouTube}IGdiACWiMAM{/YouTube}


 

klip k písni Alpha Females od Wild Beasts Tohle je pecka, která má navíc boží video. Milujeme ho hlavně proto, že v něm vystupují legendární skejťačky Girl Skate India s Atitou Verghese v čele. A tyhle hustý holky my můžeme...

{YouTube}YTvrv30b7C0{/YouTube}


 

trailer k závěrečné sezoně Girls Pošesté a naposled. Zanedlouho se na HBO vrátí Girls s Lenou Dunham v čele, aby nám zazpívaly svou labutí píseň. Drsnější následovnice Sexu ve městě se dočkaly stejného počtu sezon jako Carrie a spol., a to je vskutku úctyhodný výkon. Tak prosím buďte vtipnější než kdy předtím, Girls. 

{YouTube}qSZ_ofVH-oE{/YouTube}


znělka k legendárnímu seriálu Goro, bílý pes Proč jsme si dnes pustili tuto tklivou japonskou píseň desetkrát za sebou, vám vysvětlovat nehodláme, nezlobte se. 

{YouTube}lqot4XT59II{/YouTube}

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA