REKLAMA
REKLAMA

Která videa teď milujeme?

 

Spektakulární zahájení Zlatých globů Spousta lidí si stěžovala, že Ricky Gervais je prostě Ricky Gervais, na nějž letošní moderátor Jimmy Fallon ani náhodou nemá. My si to úplně nemyslíme, zvlášť po úvodní scéně ceremoniálu, která vzdala velkolepý hold absolutnímu vítězi letošních cen, muzikálu La La Land. Kromě samotného Jimmyho se v ní objeví Nicole Kidman, Amy Adams, Mr. Robot, Justin Timberlake, haranti ze Stranger Things a spousta dalších hvězd. Boží! 

{YouTube}XaldSt0lc8o&t=156s{/YouTube}


Meryl Streep a její řeč A ke Zlatým globům ještě jednou. Meryl na nich neproměnila nominaci za Božskou Florence, zato dostala Globus za celoživotní přínos kinematografii. A její děkovná řeč se okamžitě stala legendární. Její hlavní částí totiž byla obhajoba multikulturní hollywoodské společnosti a kritika postoje budoucího amerického prezidenta DT k přijímání cizinců na americké území. Meryl byla elegantní, okouzlující, šarmantní. A Trumpova reakce, kdy Streep označil za nejpřeceňovanější herečku Hollywoodu, taková jako vždy. Naprosto buranská.

{YouTube}NxyGmyEby40{/YouTube}


Drakeův a Rihannin hit v podání The xx Oni jsou mistři coververzí. Pamatujete na jejich sugestivní I Miss You, původně od Beyoncé? Tak v rámci proma k včera vydanému albu I See You spáchali The xx v pořadu Radia 1 BBC Live Lounge něco podobně krásného, když si vzali do hudební parády Too Good od Drakea a Rihanny. 

{YouTube}H4nWjqRSOzY{/YouTube}


Michelle Obama překvapuje lidi Jako snad nejvíc milovaná americká první dáma v historii se s námi příští týden definitivně rozloučí Michelle Obama. Podívejte se, co dělala s lidmi, kteří ji v rámci Tonight Show Starring Jimmy Fallon vzdávali srdceryvné, ale podle nás naprosto upřímné díky. 

{YouTube}1aVDefOvPJI{/YouTube}


Trailer k novému seriálu Netflixu Je tu další božský seriál z produkce Netflixu! Po loňských Stranger Things, The Crown nebo The Get Down přichází další podívaná, kterou zcela jistě budou milovat zástupy diváků po celém světě. Pamatuje na film Lemony Snicket: Řada nešťastných příhod? Tak teď ho tu máte jako seriál Netflixu. Ještě jsme ho sice neviděli, tak nesuďme dne před večerem, ale kritiky jsou naprosto nadšené. A trailer nejzábavnější!

{YouTube}Tup-5yOcJuM{/YouTube}


Nová hvězda na obzoru? Říká si Zaelbeth, produkuje ji Honza Muchow a toto je výsledek jejich spolupráce. Jmenuje se Two and Half a vůbec není špatný. Že by se v Česku po delší době "narodila" zpěvačka, která má vkus? Už bychom ji potřebovali! Tak držme palce nejen Zaelbeth, ale i sobě. Tedy těm, kteří touží po kvalitní domácí hudbě. 

{YouTube}Jg-X3zgDvzo{/YouTube}


Cate Blanchett 13x jinak Naše milovaná Cate natočila s německým režisérem Julianem Rosenfeldtem originální a ryze aktuální film Manifesto, v němž hraje třináct různých rolí, které jsou nejen charakterově, ale i vizuálně naprosto odlišné. Podívejte se na ukázku z něj, tedy na třináctkrát úplně jinou Cate. Bravo!

{YouTube}I2K4rm4pXqo&t=11s{/YouTube}


Trailer k When We Rise vám zlomí srdce V únoru americká televize odvysílá film When We Rise, který je už teď považován za jednu z největších TV událostí roku 2017. Je inspirován příběhy skutečných rodin, kteří začali odhodlaně bojovat za to, aby LGBT lidé v Americe měli rovněž možnost žít v plnohodnotné rodině a vychovávat děti. Podívejte se na ukázku z filmu, už ta vám vžene slzy do očí. Pokud tedy máte všech pět pohromadě.

{YouTube}UwvgMNE9ozg{/YouTube}


Klara & The Pop má nový název, písničku i klip Sólový projekt Kláry Vytiskové se už nejmenuje KLARA., nýbrž Klara & The Pop a zde je jejich nový a skvělý singl All Night Long. Taky už tančíte? 

{YouTube}uL8lgPBz9kk{/YouTube}


My shoe is open! Tohle video ani náhodou není nic nového pod sluncem, ale my ho prostě milujeme a nepřestáváme se na něj aspoň jednou týdně dívat. Topmodelka Karolína Kurková otevírá přehlídku Victoria’s Secret, má problémy s botou, ale na molo už prostě musí..

{YouTube}rc4a7F_mGOo{/YouTube}

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA