REKLAMA

Nejlepší aplikace a doplňky pro iPhone!

REKLAMA

Nike Running
Existuje snad ještě někdo, kdo neběhá s aplikací od Nike? Tato aplikace spočítá nejen v tom, kolik toho finálně naběhále, ale můžete si díky ní i během běhu kontrolovat, jak jste na tom. A další vychytávkou je Powersongs, což jsou písničky podle vlastního výběru, které vám aplikace spustí když už to moc nejde, aby vás opět nakoply. Bonus: když běh ukončíte tak vás třeba sportovci Rafael Nadal nebo Serena Williams namotivují na další běh, tím, že vám řeknou, jak dobře vám to dnes šlo. A s touhle aplikaci vám to teda fakt půjde lehko!

Beauty redaktorka Zuzka Pelková o aplikaci: "Život se mi změnil 14.2.2015., ne kvůli tomu, že byl Valentýn, ale tím, že jsem poprvé použila při běhu aplikaci Nike Running. Znala jsem ji samozřejmě už dlouho, ale předtím se mi nevešla do telefonu... Díky appce vím, že jsem uběhla 15 kilometrů, že když si myslím, že už mám za sebou nejméně 2 kilometry, tak mám jen 700 metrů, vím, za kolik uběhnu kilák a taky můžu díky ní sledovat i další bežce na celém světě na Instagramu. Motivuje mě. A za to ji moc děkuju. Just do it!"

VSCO cam
Instagram není třeba nikomu představovat... ale pokud chcete nejhezčí fotky mezi svými instakamarády, stáhněte si VSCO cam! Tahle aplikace má spoustu dobrých filtrů a mnoho dalších možností na přirozenou úpravu fotek, takže vaše fotky budou vypadat, jako byste byla rozený fotografický instagramový talent.

cover2 15d23

 

Spotify
Chcete legálně poslouchat hudbu? Spotify je odpověď! Za malou částku, kterou platíte v měsíčních intervalech, můžete poslouchat všechno zadarmo i v offline režimu (není potřeba internetové připojení). Další bonus Spotify je, že tam najdete taky české a slovenské písničky.

Šéfredaktorka Andrea Běhounková o aplikaci říká: "Spotify používám z několika důvodů 1. Je legální, chytře vymyšlené a uživatelsky příjemné 2. Najdu tady vždycky všechno, co hledám. Tak dobře...skoro vždycky. 3. Protože si bez něj nedokážu představit ranní běh, polední pauzu, odpolední procházku ani večerní usínání 4. Mám tu několik oblíbených playlistů, které vznikaly z lásky a které obsahují spoustu vzpomínek."

CityMapper
Pokud žijete, nebo máte v plánu navštívit New York, Paříž, Berlín nebo Londýn, tahle aplikace je must-have! CityMapper vás lokalizuje a přesně vás naviguje z bodu A do bodu B s tím, že vám ukáže možnosti hromadné dopravy, jak často a kdy příští autobus nebo metro jede.

A jaké doplňky by vám neměli chybět? Vyberte si v galerii.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA