Nejoblíbenější aplikace redakce ELLE

Představovali jste si někdy, co byste v dnešní době dělali bez svého smartphonu? My ano a trochu nás to vyděsilo. Je pravda, že digitální detox by si občas měl dopřát snad každý, ale bez našich telefonů bychom to nezvládli. Na čem "visíme" nejčastěji?

Cindy

beauty redaktorka

Kromě Uberu a Instagramu si často zapínám aplikaci Deliciously Ella, kde čerpám inspiraci na svůj talíř a nedávno jsem objevila Film Trips, což je průvodce po filmových lokacích v České republice. Můžete si vybrat buď svůj oblíbený film, místo, kde právě jste nebo si udělat filmový výlet. Buď pěšky, autem nebo na kole. Protože už je venku hezky, chystám se na "Hollywoodskou Prahu". Aplikace ukazuje přesnou trasu a informace o místech, kde se natáčel např. můj oblíbený Iluzionista, Příběh rytíře nebo Bídníci s Liamem Neesonem.

 


 

Martin

redaktor

Apple Music a Tidal. Toho, kdo zná mě a mé vášně, to asi těžko překvapí, hudba je mou celodenní a celoživotní jistotou. Tidal mám vlastně jen proto, že deska Beyoncé Lemonade byla první týden po vydání k dispozici jen tam. A taky má Tidal nejhezčí a nejnabitější týdenní newsletter.
Vogue Runway. I když nejsem módní redaktor, potřebuju mít přehled o co nejvíce módních událostech, když pracuju v módním časopise, že... Kontext je nejdůležitější.
Liftago. Nejspolehlivější, nejrychlejší a nejčistší taxíky u nás.


 

Adéla

online redaktorka

Když zrovna neupravuji fotky ve Photoshopu, upravuji je v mobilu. A když si zrovná nekreslím blbosti do zápisníku, kreslím si je v mobilu. Tedy dost často. Hned po Instagramu a Spotify proto nejčastěji používám aplikace Afterlight a Lightroom, které jsou na zdokonalení fotek nejlepší, a aplikaci Sketches, ve které si můžete napsat a namalovat, co chcete. Třeba digitální přáníčko k narozeninám pro kamarádku!
Aplikace, která mě nadchla teprve nedávno, ale už se těším, až ji začnu pořádně využívat na cestách, je Google Trips. Je to nejlepší parťák na cesty, který vám na jednom místě shrne vše, co potřebujete na výletě vědět. Od času vašeho letu, přes adresu hotelu, památky a restuarace, které nesmíte vynechat... I vám umí naplánovat nejlepší trasy po městě podle délky vaší dovolené. Určitě vyzkoušejte!


 

Ester

produkční

Já mám ráda Nike plus, na běhání. Říkala jsem si, jestli nejsem moc trapná, že skoro vůbec neběhám bez mobilu, ale je to skvělá motivace, slyšet každý kilometr a vědět, že jsem stále blíže k cíli.
Jinak nejčastěji používám Navigon. Je to navigace, která ale neubírá data. Jednou si ji stáhnete a je to!


 

Klárka

editorka

Nejčastěji používám Runkeeper. Nejdřív jsem ho zapínala jen při běhání, ale teď si ho zapínám vlastně na většinu venkovních sportovních aktivit. Baví mě občas zpětně listovat v záznamech a mapách a vzpomínat, kde všude jsem chodila a běhala. 


 

Dorotka

grafička

 Běhám, běháš, běháme. U mně na plné čáře vyhrává Nike running!

EBC promo