Týdenní horoskop pro všechna znamení

cara
Info ikona

Beran 

Milí Berani, začátek týdne si může vyžádat i upravení režimu dne a to i v návaznosti na studijní potřeby někoho z rodiny. Pocitově bystře prohlédnete, čemu dát přednost a co se Vám i prakticky vyplatí. Týden přináší i rodinné zdravotní téma a upřímnou vzájemnou podporu tam, kde druhý může přispět, aniž by ho to stálo mnoho sil. Zabývat se můžete i určitým odvoláním či změnou podnikatelského záměru. Bystře prohlédnete, na co se předem připravit i ohledně červnových aktivit. Osamělí Berani budou mít dost času a prostoru něčemu se přizpůsobit a také se na to prakticky soustředit.

Heslo týdne: Úřední záležitosti

Štastný den: Středa

 

Býk

Milí Býci, čekat Vás může v těchto dnech narozeninová párty či náměty spojené s rodinnou oslavou. Bystře prohlédnete, jaké jisté červnové události Vám umožňují předem se na něco připravit a jakými kroky podpořit i celkové výsledky společné práce. Týden přináší i mezinárodní téma a to i v souvislosti s moderními technologiemi a ekonomickým vývojem. V určitém směru Vám příchozí informace mohou pomoci o něčem finálním rozhodnout. Dozvědět se můžete i to, kdo delší dobu nad něčím váhal a nebyl schopný sám se v něčem jasně orientovat. Víkend tak může odhalit i konečný verdikt této osoby a umožnit Vám na to i pohotově reagovat. Osamělým Býkům pomohou i týdenní příchozí podněty jasněji uchopit intuitivní vedení a něco si tím i příjemně zjednodušit.

Heslo týdne: Upřesnění si červnových aktivit

Štastný den: Pátek

 

Blíženci

Milí Blíženci, vítá Vás období Vašich narozenin a příjemných námětů spojených s Vaší narozeninovou oslavou. V průběhu týdne tak můžete řešit i detailnější červnový program a mít tím i milý důvod nabídnout blízkému důvod k návštěvě. Velmi bystře prohlédnete, jakou pozvánku či nabídku můžete odmítnout a co tím také pro sebe upřednostnit. Týden otevírá i příležitost zdravotně si přilepšit a využít k tomu i příznivé okolnosti týdne. Víkend nabízí společné praktické aktivity a možnost ocenit rodinné hodnoty a citlivěji tím vnímat i to, kdo má tendenci se osamostatnit a přirozeně tím reagovat na svůj vlastní vývoj. Více můžete hovořit o tom, co koncem května pro Vás končí a jaký nový potenciál Vám tím i příchod nového měsíce nabízí. Osamělí Blíženci mohou pociťovat uvolnění karmické zátěže a kam je současná situace příjemně posunuje.

Heslo týdne: Příprava na nový začátek

Štastný den: Pátek

cara
Info ikona

Rak

Milí Raci, květnový týden Vám umožní intenzivněji vnímat i to, jakými kroky podporujete již viditelnou příznivou změnu a co Vám tím i pocitově pěkného přináší. Tušit již můžete, v jaké směru jste se chtěli od něčeho podvědomě odpoutat a jaký vliv to také má na Vaše blízké. Týdenní energie dne napomáhají splnit si přání a vědomě důvěřovat vlastnímu intuitivnímu konání. Konec týdne přináší i konec jedné starosti, která se mohla týkat někoho Vašeho blízkého a na kterou jste citlivěji sami reagovali. Měli byste mít příležitost ocenit se za to, co jste sami překonali a jakými dobrými úmysly podporujete i Vaše blízké. Osamělí Raci mohou mít tendenci uskutečnít změnu, která je posune a posílí i jejich nezávislost.

Heslo týdne: Posílení sebedůvěry

Štastný den: Sobota

 

Lev

Milí Lvi, začátek týdne Vám může přinést příležitost zaznamenat příjemnou změnu zaměření a pocítit tím i to, v jakém směru máte tendenci něco si sami spontánně vybrat. V průběhu týdne tak můžete více zaznamenávat konkrétní zlepšení a vnitřní usměrnění případného stresového napětí. Vaše vyjádřené touhy a potřeby mohou druhému blíže určit i to, co je Vaším přáním a co si nenecháte druhými vymluvit. Konec týdne přináší určité rozhodující vyjádření, které celkově ujasní i to, jaká verze již není na pořadu dne a nemá pro Vás význam. Týkat se to může i určitého osudového tématu či toho, co vlastníte a je pouze Vaše. Osamělí Lvi si ujasní, kudy půjdou dál a co pro ně může být i určitým přechodný obdobím.

Heslo týdne: Prosazení si svého

Štastný den: Sobota

 

Panna

Milé Panny, nový květnový týden Vám nabídne příležitost přesněji popsat i to, co si přejete. Na druhou stranu se tím může projevit i to, s čím nejste spokojeni a co sami chcete změnit či posunout k lepšímu. Povšimnout si můžete i toho, jaké osobní povinnosti Vám neumožňují věnovat se tomu, čemu byste chtěli a zda je to nepřímo způsobeno i tím, co děláte pro druhé, aniž byste museli. Konec týdne Vám přinese nové poznání a to i ve směru toho, od čeho se budete moci již odpoutat a vítaně uvolnit. Potěšit Vás může i to, co starého měníte za nové. Osamělé Panny mohou již více myslet na červen a na to, co významného je čeká.

Heslo týdne: Prohlédnutí ustupující zátěže

Štastný den: Sobota

cara
Info ikona

Váhy

Milé Váhy, začátek týdne přináší příjemnou změnu, kterou nepřehlédnete. Zaujmout Vás může neodolatelná věc, která bude moci přesněji vyjádřit i Váš vztah k sobě samým. Týdenní situace mohou více zviditelnit i to, kdo má na Vás větší emoční vliv a kdo Vás umí přirozeně inspirovat. Dopřát si můžete i dámskou jízdu či jinak pohotově reagovat na to, čím si zpříjemnit květnové dny. Konec týdne přináší i milý důvod k tomu ocenit společnou rodinnou práci a detailněji se zabývat i tím, co se povedlo a co má již viditelné výsledky. Osamělé Váhy mohou více probírat majetkové záležitosti a to i ohledně toho, co sami vlastní a co chtějí nadále budovat.

Heslo týdne: Konec dobrý, všechno dobré

Štastný den: Sobota

 

Štír

Milí Štíři, vítá Vás v určitém směru poznávací týden a příležitost zabývat se novinkami a poutavými náměty. Sami můžete zaznamenávat příjemnou vášeň nakupovat a pečlivě si vybírat to, co Vás zaujme a potěší. Týden více projasní konkrétní změnu vývoje a umožní Vám přesněji se v něčem orientovat a podle toho si i něco pohotově naplánovat. Více se může projevit i to, jaký vliv mají Vaši nejbližší i na to, o čem uvažujete a co si přejete. Konec týdne více zviditelní, o čem je rozhodnuto a co se podařilo zdárně dokončit. Nedělní atmosféra dne více zviditelní konec jednoho období a tím Vám nabídne i příjemné odpoutání se od jedné vyřešené starosti. Osamělí Štíři mohou citlivěji reagovat na to, jaká výzva je tento týden čeká a o které také předem ví.

Heslo týdne: Cítím a vnímám

Štastný den: Neděle

 

Střelec

Milí Střelci, týdenní energie dne napomáhají citlivěji vnímat rodinná pouta a to i ohledně toho, jaká konkrétní situace druhého Vás intenzivněji emočně ovlivňuje. Intuitivními reakcemi sami bystře prohlédnete, co je Vaším aktuálním přáním a jaké nutkání Vás navádí o něčem detailněji hovořit. Sami můžete intenzivněji vnímat vnitřní hodiny a k jakému novému poznání již dozrál čas. Konec týdne nabízí i přijmutí toho, co nelze vrátit zpět a o čem mohl rozhodnout i někdo druhý. Měli byste mít příhodné podmínky k tomu, společně zhodnotit konkrétní podařenou práci a těšit se z rodinných úspěchů. Je možné, že Vás čekají i nedělní přípravy na cesty či téma, které se týká stěhování konkrétního člena rodiny. Osamělí Střelci mohou být více zaneprázdněny požadavky někoho z blízkých a nepřímo tím získávat svěží inspiraci.

Heslo týdne: Rodinná pouta

Štastný den: Sobota

cara
Info ikona

Kozoroh

Milí Kozorozi, začátkem nového týdne můžete mít zvýšenou tendenci něco příznivě ovlivnit a něco pro to také udělat. Potěšit Vás tak může i to, co si pro sebe pořídíte či jakou novou aktivitou se začnete zabývat. Citlivěji můžete reagovat na konkrétní vytvářející se změnu, která se může týkat i Vašeho blízkého. Měli byste mít příležitost zaznamenat obohacující poznatky, které Vás mohou i příjemně provokovat o něčem novém začít uvažovat. Konec týdne Vám umožní společně se radovat z toho, co se v průběhu května podařilo. Osamělé Kozorohy potěší nečekaná nabídka či pozvánka. S projeveným pochopením přijmou i to, co nelze vzít zpět.

Heslo týdne: Svěží novinky

Štastný den: Sobota

 

Vodnář

Milí Vodnáři, čeká Vás velmi pestrý květnový týden. Bystře prohlédnete, jaké nové tipy a nápady Vás navádí ke svěží inspirativní tvorbě a jakou to má i souvislost s tím, v čem se chcete sami viditelně projevit. Potěší Vás společná motivace a chuť bystře prohlédnout potenciál tohoto týdne a co nového si tím postupně vytváříte. Více Vás mohou zajímat zahraniční témata a to i v souvislosti s Vaší profesí. Víkend Vám umožní zachytit informaci o konečném rozhodnutí druhého a jaká společná aktivita Vám tím případně i vítaně odpadá. Osamělí Vodnáři se mohou více zabývat červnovými náměty a konkrétní přípravou, která souvisí s koncem měsíce května.

Heslo týdne: Pestrost a příjemné zaujetí

Štastný den: Pátek

 

Ryby

Milé Ryby, v průběhu květnového týdne se budete moci zabývat červnovými náměty a to i v souvislosti s koncem školního roku a příležitosti dohlédnout na jeho úspěšné završení u někoho z Vašich dětí. Řešit můžete i školní výlet či jiné studijní důležité aktivity, které se týkají někoho z rodiny. Měli byste mít příležitost postřehnout, co je možné odvolat či čemu dát druhou šanci. Víkend podpoří společné plánování a více zviditelní aktuální rodinné potřeby a nutné výdaje. Osamělé Ryby mohou se mohou zabývat i stěhováním či konkrétní reorganizací.

Heslo týdne: Přípravy na červen

Štastný den: Neděle

REKLAMA