REKLAMA

Týdenní horoskop pro všechna znamení

REKLAMA
cara
Info ikona

Beran 

Milí Berani, tento týden pro Vás může být v určitém ohledu velmi významný a pokrokový. Budete se moci vyvázat z určité vnitřní stagnace a otevřít tím bránu k novému poznání. K projevení Vaší vnitřní síly a spontánního temperamentu Vás podpoří i blížící se středeční Úplněk ve Vašem znamením. Připomenout Vám může Vaši odvahu a vyjádřený odpovědný přístup k sobě i k druhým. V určitém směru se můžete dočkat i příjemné satisfakce. Podpoříte své rodinné zájmy a vzájemnou spolupráci s druhými. Osamělí Berani mohou pocítit potřebu více komunikovat s druhými a mít chuť někoho i nečekaně navštívit.

Heslo týdne: Spontánní nárůst temperamentu

Štastný den: Středa

 

Býk

Milí Býci, z kraje týdne Vám dynamické energie Luny v Beranu pomohou zbavit se konkrétní starosti či jiného nepříjemného vnitřního napětí. Bystře zaznamenáte příchozí nápomocné signály okolních vlivů, které budou mít tendenci projevit Vám i to, co je možné již ukončit či jinak zdárně uzavřít. Po středečním Úplňku budete moci zaregistrovat osvěžující témata a nové informace, které Vám projasní aktuální situaci a které podpoří Vaše osobní vize a plány. Luna se bude pohybovat ve Vašem znamení a nasměruje Vaši praktickou mysl k šikovnému a efektivnímu nápadu. Potěší Vás i víkendové přátelské pozvání či jiná příjemná společenská událost. Osamělí Býci mohou více probírat téma mateřství a rodičovství a co by si v tomto směru přáli. Je možné, že je někdo blízký požádá o hlídání někoho ze svých dětí.

Heslo týdne: Inspirující náměty k přijmutí nové úvahy

Štastný den: Pátek

 

Blíženci

Milí Blíženci, další týden Vám umožní skvěle navázat na současné změny. Dodá Vám skvělý podnět k projevení ctižádosti a impulzivnosti. Středečním Úplňkem budete moci ukončit určitý vnitřní boj, který se mohl týkat vztahu s některým z Vašich rodičů. Příjemná změna zaměření a příznivý vliv Luny, která se o víkendu bude pohybovat Vaším znamením Vám může do cesty přinést informaci či jiný námět, který Vám bude moci sympatickou cestou zamotat hlavu a dát Vám tím na vědomí, co má pro Vás Vesmír za odměnu připraveno.Osamělé Blížence potěší pozvánka a možnost načerpat osvěžující a motivující informace.

Heslo týdne: Nový kreativní záměr

Štastný den: Sobota

cara
Info ikona

Rak

Milí Raci, začátek týdne vnáší do života navýšenou impulsivnost a zdravé přesvědčení k tomu, co sami chcete změnit. Budete si moci něco s předstihem zabezpečit a to i ohledně ochrany a stability rodinného zázemí. Středeční Úplněk v ohnivém znamení Berana Vám dodá informaci, ohledně toho, co již můžete s lehkým srdcem uzavřít a to i na vnitřní duchovní úrovni. Osvobozující efekt Vám dodá chuť v něčem experimentovat a využít logický přístup k chytrému kroku. Víkend vnáší do podzimního času spontánnost a chuť navštívit blízké a přátele. Osamělí Raci mohou více myslet na druhé a připravovat pro někoho blízkého malé příjemné překvapení.

Heslo týdne: Chytrý tah

Štastný den: Pátek

 

Lev

Milí Lvi, polovina měsíce vnáší do života notnou dávku energie, která podpoří vše spojené s novými změnami. Ze začátku týdne zachytíte nový impuls a ctižádost. Podaří se Vám rozlousknout oříšek a to jak metaforicky, tak zřejmě i prakticky. Středeční Úplněk v ohnivém znamení Berana nasměruje pozornost k tomu, co má být již sečteno a tím i uzavřeno. Víkend přínáší téma nové lásky a to i ohledně vlastní zájmové oblasti. Kvantový skok či osvobozující AHA moment je na cestě k Vám. Osamělým Lvům udělají radost přátelé a vyjádřená upřímná přízeň někoho z rodiny.

Heslo týdne: Nová láska

Štastný den: Sobota

 

Panna

Milé Panny, aktuální případné nesrovnalosti může příznivě ovlivnit i nastávající středeční Úplněk v ohnivém znamení Berana. Ze začátku týdne můžete svými kroky podpořit vše, co se má již ukončit. Padat mohou i masky a tím Vám více zviditelnit i to, co již nelze změnit a na co je zapotřebí pohlížet zcela jinak. Energie ohnivého Berana podpoří Váš odvážný přístup a potřebu udělat si v něčem jasno. Čekat Vás může milá odměna v podobě víkendových programů a společných aktivit. Osamělé Panny mohou zaregistrovat, nad čím získali větší životní nadhled a kdo z nejbližších je významně podporuje.

Heslo týdne: Rodina a děti

Štastný den: Pondělí

cara
Info ikona

Váhy

Milé Váhy, půlka měsíce října Vás může nasměrovat k potřebě doplnit domácí zásoby tím, co Vám aktuálně chybí. Středeční Úplněk v ohnivém znamení Berana Vám pomůže odkrýt skutečný záměr druhého ve věci, která Vám nemusela být tolik jasná. Končit tím může i určitá nerozhodnost ve směru toho, co má již být ukončeno a jaké téma si žádá o celkové vyřešení. Více můžete mluvit na témata spojené s rodičovstvím a mateřstvím. Osamělé Váhy mohou více pocítit, v jaké oblasti jim tikají vnitřní hodiny a co jim tím chtějí říci.

Heslo týdne: Ukončení jedné polemiky

Štastný den: Pátek

 

Štír

Milí Štíři, druhá polovina října skvěle naváže na nové změny a podpoří Vaše osobní ambice příjemnými situacemi. Středeční Úplněk v ohnivém znamení Berana Vám pomůže vyléčit a uzavřít téma minulosti spojené s případnou bolestnou zkušeností. Týden otevírá i téma Vašich narozenin a oslav. Okolní zpětné vazby Vám potvrdí, co Vám povedlo a co jste úspěšně sami svým nasazením dokázali. Je možné, že Vám konkrétní informace pomůže nalézt AHA moment a tím i možnost nějakou úvahu vzít zpět a již ji neřešit. Osamělí Štíři mohou zaregistrovat, kdo je upřímně podporuje a je opravdový přítel.

Heslo týdne: Čas narozenin a vnitřní transformace

Štastný den: Pátek

 

Střelec

Milí Střelci, hned z kraje týdne podpoří Vaše osobní ambice a plány postavení Luny ve Vašem znamení. Pocítit můžete příliv nového nadšení a příznivých okolních vlivů, které Vám umožní, něco nového objevovat. Týden poukazuje i na celospolečenské události a nové příchozí změny. Se zájmem tak můžete sledovat další průběh a o něčem i odborněji diskutovat. Víkend vnáší do života novou životní zkušenost a to spíše v duchovní oblasti a vnitřní změny. Osamělí Střelci mohou i v pracovním prostředí zaznamenat, kdo je začíná přitahovat a na koho se nekontrolovatelně culí.

Heslo týdne: Rodina a přátelé

Štastný den: Sobota

cara
Info ikona

Kozoroh

Milí Kozorozi, tento týden budete moci mít příležitost ukončit konkrétní déle trvající téma, které Vás mohlo provázet od jara a které si žádá o konečný verdikt. Cestu k vyřešení jedné záležitosti podpoří i středeční Úplněk v ohnivém znamení Berana. Týkat se to může i oblasti rodové linie a rodičovství. Měli byste mít příjemný důvod zaznamenat novinky a potěšit se z blízkosti blížních a přátel. Víkend Vám přinese milé překvapení. Osamělí Kozorozi mohou zaznamenat, na koho již tolik nemyslí a co již pro ně vyšumělo.

Heslo týdne: Konečný verdikt

Štastný den: Neděle

 

Vodnář

Milí Vodnáři, nový týden a příchozí nové události více zviditelní Váš vliv na druhé a Váš celkový pohled na odpovědný přístup k životu. Středeční Úplněk v ohnivém znamení Berana Vám může mile připomenout, jaké skvělé geny jste zdědili po svých rodičích a co dobrého Vám osud přihrál do vínku. Středeční Úplněk v ohnivém znamení Berana má osvobozující efekt a pomůže Vám vnitřně se s něčím smířit a již tomu nevěnovat pozornost. Prakticky zaměřený týden podpoří Vaše záměry vlnou kreativních nápadů. Chuť společensky se projevit Vám může zprostředkovat i víkendová událost. Osamělí Vodnáři mohou očekávat milou pozvánku k rodinnému obědu nebo k přátelskému posezení.

Heslo týdne: Odpovědný přístup k novým změnám

Štastný den: Sobota

 

Ryby

Milé Ryby, říjnový týden vnáší do života téma ženské rodové linie a možnost vnitřního přijmutí a usmíření. Středeční Úplněk v ohnivém znamení Berana podpoří vše, co má již být i na vnitřní úrovni zpracováno a moudře uzavřeno. Týdenní události Vám pomohou věnovat se nové oblasti zájmu a navýšit Vám tím i temperament a chuť něco nového podniknout. Překvapit Vás může i milá nabídka a možnost společně se něčeho aktivně účastnit. Víkend více zviditelní, jaký význam mají pro Vás přátelé a jaké sousedské vztahy vytváříte. Osamělé Ryby mohou být pozváni k rodinnému setkání či k jiné společenské akci.

Heslo týdne: Soudržnost s druhými

Štastný den: Pátek

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA