REKLAMA

Týdenní horoskop pro všechna znamení

REKLAMA
cara
Info ikona

Beran 

Milí Berani, tento týden Vám může příjemnými zpětnými vazbami potrvdit i to, co Vám stálo za to a co Vás mohlo stát i zvýšené úsilí. Úterní Úplněk ve vodním znamení Raka Vám může pomoci pocitově si upřesnit nový záměr a již o tom případně nepolemizovat. Víkendové náměty Vám zpřehlední i to, co je nutné dát do pořádku a to i ohledně materiálního rodinného zabezpečení. Neděle přinese vítané uvolnění a milou odměnu za to, jací jste skvělí společníci. Osamělí Berani mohou být i mile překvapeni tím, kdo plní sliby a kdo na něco důležitého nezapomněl.

Heslo týdne: Detailnější přehled budoucího plánu

Štastný den: Čtvrtek

 

Býk

Milí Býci, na začátku lednového týdne můžete pocítit i zvýšenou přecitlivělost a intuitivně si tím všimnout i toho, v jakém směru odhalujete svůj vnitřní dar a případné léčitelské schopnosti. Úterní Úplněk ve vodním znamení Raka Vám může potvrdit i přínos toho, co jste sami chtěli ukončit. Víkendové aktivity Vám pomohou něco si skvěle přetřídit a urovnat tak, jak to máte rádi. V neděli se můžete učit přirozeně nechat věci plynout svým tempem a dopřát si tím i více uvolnění. Osamělí Býci mohou mít o víkendu důležitou roli a pocítit i zvýšenou odpovědnost za druhého.

Heslo týdne: Jen tak dál

Štastný den: Sobota

 

Blíženci

Milí Blíženci, pondělní situace Vám mohou přinést intenzivnější prožívání pocitů v záležitosti toho, co Vám poslední dobou schází a zda si to sami konkrétním přístupem neoddalujete. Úterní Úplněk ve vodním znamení Raka Vám tak může pomoci nalézt AHA moment, při kterém prohlédnete možnou příčinu ustrnulosti či nemožnosti něco dát do svěžího pohybu. Víkend Vám nabídne možnost více se uzemnit a nalézt tím i pevnou půdu pod nohama tam, kde jste to tak dosud nemuseli vnímat. Osamělí Blíženci mohou pocítit větší sebejistotu a s osobitým humorem se tak vydat něco nového kouzlit a přivítat.

Heslo týdne: Schopnost aklimatizovat se

Štastný den: Pátek

cara
Info ikona

Rak

Milí Raci, tento týden můžete pocitově více prožívat vyjádřenou podporu rodiny a v jakém směru vůči Vám vyjadřují Vaši nejbližší laskavou a upřímně projevenou starostlivou péči. Úterní Úplněk ve Vašem znamení může být pro Vás významnější a může Vám svým vlivem pomoci ukončit či uzavřít konkrétní osobní téma. Víkendové aktivity Vám pomohou v něčem si udělat pořádek a to i ohledně případné pravidelné činnosti. Osamělí Raci mohou intenzivněji zaznamenat, co pro ně domov znamená a jakou vnitřní sebejistotu tím získávají.

Heslo týdne: Intenzivnější vnímání své jedinečné esence

Štastný den: Sobota

 

Lev

Milí Lvi, lednový týden Vám nabídne možnost uzavřít konkrétní osobní téma, které Vás mohlo dosud více zatěžovat. Pomoci Vám k tomu může i úterní Úplněk ve vodním znamení Raka, jehož vliv se může více zviditelnit druhý den, kdy se Luna přehoupne do Vašeho znamení. Najdete nejlepší možné řešení, které Vám přinese úlevu a více volnosti. Víkendové aktivity Vám pomohou v něčem si udělat pořádek a na něčem se pevně dohodnout. Pocítit můžete i úspěšné zdolání osobní výzvy. Osamělí Lvi mohou tento týden zaznamenat i témata spojená s domovem a konkrétním materiálním zabezpečením.

Heslo týdne: Soulad a rovnováha

Štastný den: Čtvrtek

 

Panna

Milé Panny, lednový týden Vám umožní zabývat se detailnějším rozborem toho, co chcete osobně pocitově uzavřít a již se k tomu nevracet. Pomoci Vám k vnitřní očistě mysli a těla může i úterní Úplněk ve vodním znamení Raka. Čekat Vás může i významné rozhodnutí či potřeba informovat o něčem novém i Vaše blízké. Využít můžete příznivý vliv víkendového postavení Luny ve Vašem znamení k upevnění rodinné stability a k vnitřnímu ujištění. V profesní oblasti můžete dostat příležitost organizačně se na něčem podílet. Osamělé Panny mohou více pocítit svůj vliv při rodinném plánování.

Heslo týdne: Vzájemná spolupráce

Štastný den: Neděle

cara
Info ikona

Váhy

Milé Váhy, tento týden přirozeně něco končí a něco nového tím začíná. Pocítit můžete zvýšenou potřebu omezit konkrétní druh stravy a tím i podpořit zdravý životní styl. Pomoci Vám k tomu může i očistný vliv úterního Úplňku ve vodním znamení Raka. Upozornit Vás může i na pravidelnou pozornost věnovanou pitnému režimu. Víkend vnáší do rodiny možnost věnovat se detailnějšímu třídění a přehlednější úpravě konkrétního plánování, na kterém se budete moci společně shodnout. Osamělé Váhy mohou intenzivněji zaznamenat, v jakém směru posilují přirozené nadání a kdo je v tomto směru upřímně podporuje.

Heslo týdne: Společná shoda

Štastný den: Sobota

 

Štír

Milí Štíři, druhá polovina ledna přináší i moudré prohlédnutí ve věci, která již má tendenci přirozeně se uzavřít. Pomoci Vám k vnitřní úlevě může i očistný vliv úterního Úplňku ve vodním znamení Raka. V průběhu týdne budete moci konkrétní záležitost narovnat a dát do většího souladu s Vašimi plány a aktuálními rodinnými potřebami. Víkend Vám může odhalit, kdo plní své sliby a na koho se můžete vždy spolehnout. Osamělí Štíři mohou mít milý důvod k rodinné oslavě či se účastnit tradiční příjemné události.

Heslo týdne: Rodinné tradice

Štastný den: Sobota

 

Střelec

Milí Střelci, začátek lednového týdne Vám může více zviditelnit, v jakém směru Vám i okolní vlivy napomáhají něco moudře uzavřít a tím i ukončit. Pomoci Vám k tomu může i očistný vliv úterního Úplňku ve vodním znamení Raka. Pocitově tak můžete zaznamenat vnitřní úlevu z odpoutání se od určité představy. Konec týdne přináší i prohlédnutí, jakými kroky je možné dát něco do většího souladu s aktuální situací a na co můžete spolehlivě nadále navázat. Víkend Vám nabídne tradiční rodinné téma a příležitost na něčem se pevně dohodnout. Potěšit Vás může i možnost získat nový kontakt. Osamělí Střelci mohou intenzivněji prožívat vnitřní transformaci a jakou zájmovou oblast chtějí posilovat.

Heslo týdne: Zimní proměny

Štastný den: Pátek

cara
Info ikona

Kozoroh

Milí Kozorozi, začátek lednového týdne Vám pomůže ujasnit si, na čem již nemusíte trvat a co jste tím i zdárně ukončili. Pomoci Vám k tomu může i úterní Úplněk ve vodním znamení Raka, který napomáhá uvolnit ze sebe zátěž, která se Vás osobně netýká. Očistné energie tohoto týdne napomáhají blíže si určit to, co již nemá trvalý charakter a od čeho se můžete s moudrým postojem odpoutat. Těšit se můžete na víkendové události, při kterých budete moci získat jasný přehled a tím i možnost na něčem se předem pevně dohodnout. Osamělí Kozorozi mohou mít i zvýšenou potřebu dokončit konkrétní déle otevřené téma a mít i milý důvod k rodinné oslavě.

Heslo týdne: Odměna v podobě vnitřní úlevy

Štastný den: Pátek

 

Vodnář

Milí Vodnáři, polovina ledna přináší i jasnější představy a tím i skvělé detailnější plánování. Budete moci být ve svém živlu a mít i možnost různě si něco kombinovat a případně i experimentovat. Předávat můžete druhému své znalosti a motivovat staršího člena rodiny do aktivity, která mu pomůže více se společensky projevit. Zaznamenat můžete i navýšení životní energie a v jakém směru posilujete mladistvý vzhled a přirozený půvab. Potěší Vás i to, co se Vám podařilo s úspěchem uzavřít a dokončit. Osamělí Vodnáři prohlédnou, v jakém směru si nastavili příliš vysokou laťku a od jaké zbytečné zátěže se moudře odpoutali.

Heslo týdne: Zdárné uzavření konkrétní záležitosti

Štastný den: Sobota

 

Ryby

Milé Ryby, hned při pondělku můžete řešit i konkrétní zdravotní téma a intuitivně se zabývat i určitou prevencí. Úterní Úplněk ve vodním znamení Raka Vám umožní úspěšně zakončit osobní záležitost, která se mohla týkat i zbavení se toho, co bylo pro Vás toxické a nepříjemné. Průběh lednového týdne Vám přinese i vítanou úlevu a možnost na něco již opakovaně nemyslet. Osamělé Ryby mohou o víkendu zaznamenat zpětnou vazbu, která jim potvrdí, v čem si udělali pořádek a získali větší přehled.

Heslo týdne: Naležení většího vnitřního klidu

Štastný den: Pátek

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA