REKLAMA

Týdenní horoskop pro všechna znamení

REKLAMA
cara
Info ikona

Beran 

Milí Berani, vítá Vás poslední červencový týden a s ním i milý důvod něco definitivně uzavřít či dokončit. Spolehnete se hlavně na svůj logický úsudek a do něčeho si nenecháte mluvit. Svěží nabídka tohoto týdne Vám dodá přesně to, co potřebujete k získání vnitřní rovnováhy. Něco budete moci spravedlivě dostat zpět. Pomoci Vám v tom může i energie Luny, která bude procházet v průběhu týdne Vaším znamením. Osamělí Berani mohou potkat spřízněnou duši a vnímat tím i osudové setkání.

Heslo týdne: Spravedlivé urovnání

Štastný den: Středa

 

Býk

Milí Býci, konec měsíce července Vám dodá sympatickou příležitost k malé oslavě. Potěší Vás vyjádřená snaha druhých něco důležitého dokončit a posunout na další level. Chystat se můžete na delší cestu a již být jednou nohou na dovolené. Víkendové postavení Luny ve Vašem znamení Vám nabídne dar za Vaše projevené úsilí a starostlivou lásku. Osamělí Býci budou mít milý důvod k vyjádření radosti.

Heslo týdne: Pečlivá příprava

Štastný den: Čtvrtek

 

Blíženci

Milí Blíženci, konec měsíce července Vám příchozími situacemi umožní nalézt přesvědčivý postoj. Budete moci s konečnou platností rozhodnout a tím si i vnitřně nastolit, co opravdu chcete a co určitě nechcete. Objevit se může i nečekaná žhavá nabídka a s ní i potřeba dobře zvážit následující kroky. Osamělí Blíženci prohlédnou, v jaké oblasti si staví vzdušné zámky.

Heslo týdne: Reálné cíle a možnosti

Štastný den: Čtvrtek

cara
Info ikona

Rak

Milí Raci, vývoj posledních událostí Vám umožní racionálním postojem něco definitivně uzavřít. Pocítíte životodárnou vlnu svěžesti a možnosti něco si důkladněji promyslet. Zaměříte se na to, co Vám samotným přinese vnitřní naplnění a jakou cestou na to dosáhnout. Něco si necháte zatím jen pro sebe. Osamělí Raci mohou více postřehnout, v jaké oblasti jim vyhovuje svoboda a nezávislost.

Heslo týdne: Opuštění komfortní zóny

Štastný den: Úterý

 

Lev

Milí Lvi, polovina prázdnin Vám nabídne hladký průběh a skvělou společnou spolupráci. Budete moci ukončit určitý vnitřní boj a nalézt více životního nadhledu. Nová příležitost ťuká na pomyslnné dveře a na Vás bude, zda využijete příznivé vlivy k tomu, něčemu novému se směle otevřít. Spolehnete se na logický úsudek a na vlastní rozum. Nabíráte spoustu blahodárné energie. Osamělí Lvi si nenechají do ničeho mluvit.

Heslo týdne: Vnitřní proměna

Štastný den: Pátek

 

Panna

Milé Panny, půlka letních prázdnin vnáší do života i určité shrnutí letního období a nabídku definitivně něco uzavřít či ukončit. Sklidíte část úrody a budete mít příležitost něco nového opět zasadit. Na něco pohlédnete s větší opatrností a dobře uděláte. Pocítit můžete i určité životní zkouškové období a možnost snadno se zbavit případného starého návyku. Osamělé Panny si nechají něco pro sebe a v určitém směru přestanou podléhat vlivu z okolí.

Heslo týdne: Chránit si své soukromí

Štastný den: Neděle

cara
Info ikona

Váhy

Milé Váhy, tento týden uzavírá půlku letních prázdnin a s tím i konkrétní letní proces. Potěší Vás Vaše vlastní kreativní tvorba a upřímně vyjádřená snaha společné spolupráce. Čerpat budete z darů a z úspěchů, na které jste dosáhli.Objevit se může i příležitost druhého obdarovat a projevit tím štědrost. Osamělé Váhy si budou moci povšimnout, zda nepodléhají vlivu z okolí a nenechají si do něčeho mluvit.

Heslo týdne: Má osobní cesta

Štastný den: Sobota

 

Štír

Milí Štíři, konec měsíce července Vám umožní shrnout část letního období a zda Vám to přineslo to, co jste očekávali. V určité oblasti přestanete podléhat vlivu z okolí a defenitivně něco ukončíte či uzavřete. Osamělím Štírům může končit i letní láska a potřeba jinak se začít dívat a rozvažovat. Potěší Vás konkrétní spravedlivé urovnání.

Heslo týdne: Konec a začátek

Štastný den: Středa

 

Střelec

Milí Střelci, poslední týden v červenci Vám nabídne i určitou konfrontaci v oblasti přátel. Vyjádříte svůj názor a všimnete si toho, kdo s Vámi nerezonuje a kdo není tolik upřímný. Týdenní situace Vám pomohou nalézt životní nadhled a možnost snadno se odpoutat od toho, co Vám mohlo být nepříjemné. Osamělí Střelci si budou ověřovat informace na konkrétní osobu.

Heslo týdne: Pečlivé zvažování

Štastný den: Pondělí

cara
Info ikona

Kozoroh

Milí Kozorozi, půlka léta utekla jako voda a Vy budete mít důvod s příjemnými pocity shrnout část letního období. Povšimnout si můžete, v jakém směru prožíváte melancholické pocity, kterým jste dříve nedávali průchod a takový význam. Stýskání a sledování vnitřního světa Vás významně posune a pomůže Vám na něco se přestat dívat s chladnějším postojem. Osamělí Kozorozi si mohou začít více bránit své soukromí.

Heslo týdne: Moc podvědomí

Štastný den: Pátek

 

Vodnář

Milí Vodnáři, již byste měli vědět, k čemu novému Vás proběhlý Úplněk ve Vašem znamení láká a co Vám nabízí. Týdenní situace Vám nabídnou dostatek času na logické shrnutí a správný výběr nové možnosti. Něco definitivně uzavřete a ujasníte si tím své plány. Těšit se můžete na víkend a na skvělou akci. Dočkáte se určité satisfakce. Osamělí Vodnáři budou mít příležitost přijmout novou životní zkušenost.

Heslo týdne: Úspěšné završení a nabídka k novému

Štastný den: Pátek

 

Ryby

Milé Ryby, vítá Vás poslední červencový týden a s ním i možnost racionálně shrnout půlku letních prázdnin. V průběhu týdne naleznete přívětivý důvod k tomu, odprostit se a přestat očekávat konkrétní impuls od druhého. Více si odpočinete a dopřejete si více klidu k pochopení vlastních tužeb a přání. Začátek týdne si může vyžádat i potřebu nepodlehnout vlivům z okolí, a to i na téma dovolené a cestování. Osamělé Ryby přestanou na něčem lpět.

Heslo týdne: Vyjádření svého autentického já

Štastný den: Středa

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA