REKLAMA

Týdenní horoskop pro všechna znamení

cara
Info ikona

Beran 

Milí Berani, před Vámi se otevírá nová životní cesta s osvěžujícími inspirativními náměty. Úterní Novoluní v Býku upřesní Vaše priority. Potěší Vás nové informace, které Vám dodají dobrý tip do nové tvůrčí aktivity. Nové obzory a nové možnosti Vám otevřou dveře k novému poznání. Jistá zpráva Vám projasní i záměr druhého něco harmonicky řešit.

Heslo týdne: Nové inspirativní možnosti

Štastný den: Pátek

 

Býk

Milí Býci, týden začíná novinkami a novými možnostmi. Úterní Novoluní ve Vašem znamení může významně ovlivnit Vaši tvůrčí oblast a dodat Vám nadšení a elán do nových začátků. Více si uvědomíte hodnotu Vaší kreativní a usilovné práce. Na záležitosti minulých událostí pohlédnete s již novým postojem a tím si i upravíte své priority. Něco se Vám může spravedlivě vrátit jinou cestou, než na jakou jste byli připraveni.

Heslo týdne: Změna přístupu k hodnotám

Štastný den: Středa

 

Blíženci

Milí Blíženci, květnový týden otevírá novou cestu a nečekané nové možnosti. Úterní Novoluní v Býku Vám může zprostředkovat i novou aktivní práci. Radost Vám udělá i spravedlivé vyřízení nějaké minulé události. Těšit se můžete na volnější podmínky, které Vám mohou i mile nabídnout příjemné setkání s přáteli. Získat můžete i pevnější vnitřní stabilitu. Něco si skvěle zorganizujete a druhého nezištně podpoříte.

Heslo týdne: Nečekané nové možnosti

Štastný den:  Pátek

cara
Info ikona

Rak

Milý Raci, květnový týden otevírá nové nabídky a nové možnosti. Úterní Novoluní v Býku Vám ujasní Vaše priority a vnese Vám do života nový úhel pohledu. Rychlá a nečekaná informace si po Vás může žádat i neplánovanou cestu, která Vám pomůže něco si objasnit či dosáhnout úspěšného řešení. Jednat se může i o záležitost, která Vás mohla dlouhodoběji zatížit a momentální vliv Vám pomůže zdárně ji dořešit.

Heslo týdne: Zdárné vyřešení dlouhodobější záležitosti

Štastný den: Čtvrtek

 

Lev

Milí Lvi, květnový týden dodá všemu více pohybu. Na určitou osobní záležitost se můžete cítit osamoceni a tím si i nepřímo uvědomit vnitřní priority a hodnoty. K novému úhlu pohledu Vás může navigovat i úterní Novoluní v zemském znamení Býka. Týdenní situace Vám pomohou zbavit se určitých obav a více se od něčeho osvobodit. Týkat se to může i oblasti zdraví.

Heslo týdne: Ujasnění si vnitřních priorit a hodnot

Štastný den: Pátek

 

Panna

Milé Panny, začátek týdne Vám přinese do života osvěžující novinku. Úterní Novoluní v zemském znamení Býka otevírá i téma nových cest a začátků. Týdenní události Vám pomohou ve větší lehkosti ukončit i případný vnitřní boj a srovnat si tím i Vaše priority. Sami zjistíte, kde jste se dříve omezovali a nedopřáli si příjemný a láskyplný prožitek. Osamělé Panny mohou změnit i úhel pohledu na opačné pohlaví a ve větší uvolněnosti potkat spřízněnou duši.

Heslo týdne: Vnitřní proměny

Štastný den: Sobota

cara
Info ikona

Váhy

Milé Váhy, hned při pondělku si dáte záležet na své vizáži a druhé ohromíte vnitřním elánem a projevenou ctižádostí. Úterní Novoluní v zemském znamení Býka Vám pomůže více si všimnout toho, čím obohatit své poznatky a vědomosti a k jakým hodnotám přistupovat s novým úhlem pohledu. Zaměříte se hlavně na to, co je Vaší prioritou a něco začnete pomalu a pozorněji realizovat. Osamělé Váhy získají větší sebevědomí a příznivější přístup k možnému novému partnerskému vztahu.

Heslo týdne: Jasně zaměřený cíl

Štastný den: Sobota

 

Štír

Milí Štíři, pondělí nabízí příznivý vítr do plachet k novým možnostem. Úterní Novoluní v zemském znamení Býka Vám pomůže oživit Váš osobní záměr a tím si upřesnit své osobní priority. Více si vychutnáte i nabídky k seznámení nebo k přátelským setkáním. Objevit se může nová osoba, která Vám může i neziště pomoci dostat se k informacím, které Vám zprostředkují nová poznání. Těšit se můžete na víkend a na společné radostné aktivity.

Heslo týdne: Nové nečekané směry

Štastný den: Pátek

 

Střelec

Milí Střelci, květnový týden otevírá příjemné náměty k novým aktivitám. Úterní Novoluní v zemském znamení Býka Vám nabídne změnu určitého postoje a pomůže Vám vnitřně si upravit osobní priority. Sami si můžete více uvědomit vnitřní probíhající změnu a získávání nového úhlu pohledu na konkrétní záležitost. Více se od něčeho osvobodíte a dostanete tím příležitost uskutečnit novou aktivitu, kterou jste dosud nemuseli postřehnout. Víkend Vám dodá notnou dávku příznivé a náruživé energie.

Heslo týdne: Objevování nových cest a možností

Štastný den: Pátek

cara
Info ikona

Kozoroh

Milí Kozorozi, pondělí otevírá téma nových začátků. Těšit se můžete na novinky a něco svátečního si tento den pořídit. Úterní Novoluní v zemském znamení Býka nepřímou cestou zviditelňuje pravé hodnoty a priority. K něčemu můžete začít přistupovat s jiným úhlem pohledu a začít více preferovat i vlastní osobní záměr. Otevírají se před Vámi možnosti, které s Vámi rezonují a dodají Vám více radosti do života.

Heslo týdne: Citlivější přístup k vlastním prioritám

Štastný den: Neděle

 

Vodnář

Milí Vodnáři, aktuální změny a nové informace Vám pomohou odhalit, od čeho již s větší jistotou odejít a co již pro Vás nemá další význam. Určitá změna Vás mohla i vnitřně posunout a nepřímo zviditelnit rozdíly v konkrétním přátelském vztahu. Někdo se mohl odstěhovat a tím uzavřít i určité společné téma. Úterní Novoluní Vám může nabídnout nečekaný a vítaný obrat v konkrétní záležitosti.

Heslo týdne: Nově se vytvářející hodnoty

Štastný den: Sobota

 

Ryby

Milé Ryby, úterní Novoluní v zemském znamení Býka Vám otevře cestu k novému poznání. S větší sebedůvěrou tak můžete zachytit i vítaný námět, který Vám svým zaměřením nabídne i spontánní rozhodnutí a nabídku k rozšíření si obzorů. Pocítit můžete i určitou novou výzvu ohledně nějaké delší cesty. Zajímat Vás může určité zahraniční téma.

Heslo týdne: Nová cesta

Štastný den: Pátek

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA