5 vycházejících módních značek, jež je dobré znát…

Upgradujte v novém roce svůj styl i svůj šatník. Pomůže vám k tomu náš seznam nových módních značek, jež jsme vypátrali na Instagramu a oblíbili jsme si je nejen my, ale i světoví influenceři. Třeba v nich najdete přesně to, co vám dnes mezi on-line obchody, které navštěvujete, chybí a posunete svůj styl zase o kousek dále.

Rotate

Díky střihům inspirovaných 80. lety, odvážným siluetám a dramaticky nabíraným rukávům se kodaňská značka stává velice oblíbenou záležitostí mezi světovými blogery. Stojí za ní dvě dánské influencerky Jeanette Madsen a Thora Valdimars, které představily první kolekci na podzim 2018 a od té doby sklízí jenom chválu.

cara

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Chakshyn

Nová ženskost inspirovaná uměním a maskulinitou je filozofií ukrajinské značky, již založili Dima Chayun a Anton Yakshyn. My jsme se zbláznili do jejich perličkových podprsenek!

cara
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Bande Noir

Roláky s odhalenými zády, nabírané rukávy, hravost, ženskost a ještě mnohem více najdete v kolekci módní značky Bande Noir, která okouzlila celý svět a nabízí směsici střihů 80. a 90. let.

cara
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Arjé

Chceme to nosit! A nejlépe všechno! Nová módní značka manželů Bessie Afnaim Corral a Olivera Corral uvádí tři kolekce do roka a každá z nich je k prodeji již 14 dnů po jejich představení. Letos toužíme nosit jejich kabáty a hřejivé úplety.

cara
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Tach Clothing

Je dost pravděpodobné, že některý z jejich kabátů už jste si zamilovali, aniž byste věděli, že se jedná o tuto značku. Svět Instagramu je totiž Tach Clothing doslova zahlcen a právem jí patří prvenství mezi „malými” módními brandy. V jejich sortimentu najdete halenky inspirované vintage stylem, zajímavé bundy a kabáty, ale třeba i krásné šperky s drahými kameny z Uruguaye.