REKLAMA

Cannes a Chopard

Dohromady se daly v roce 1997, o rok později již viceprezidentka a umělecká ředitelka značky Chopard Caroline Scheufele zmodernizovala sochu Zlaté palmy do podoby, v jaké ji známe dnes.

Každý rok předvede Chopard unikátní kolekci šperků Haute Joaillerie určenou právě pro Cannes. Čítá několik skvostných šperků, které jsou zapůjčeny celebritám, aby patřičně odrážely jejich lesk. Jen jeden klenot je ale tím hlavním a všichni se zatajeným dechem sledují, komu bude během slavnostního ceremoniálu zdobit šíji. Letos byla vybrána Eva Herzigová! Volba to nebyla jistě náhodná. Eva je často přirovnávána k božské MM, a právě tento náhrdelník byl Caroline navržen k poctě Marilyn Monroe (jak všichni víme, diamanty byly jejími nejlepšími přáteli). Letošní one-off produkt (tj. vytvořený jen pro jednu příležitost) je složený z 22 diamantů ve tvaru srdce, které jsou dalšími brilianty spojené do tvaru krajky. Zlata_palma

Tím ale pocty MM nekončí. V Cannes bude k vidění i výstava pětadvaceti unikátních fotografií MM od Miltona H. Greenea.  .

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA