Cestujte jako světové hvězdy

„Svět je kniha a ti, kteří necestují, přečtou z ní jen jednu jedinou stránku,“  řekl v dávných dobách svatý Augustin, významný filozof a teolog.
Touto filozofií se řídil i Mario Briccola, který vášeň pro cestování změnil v dobrodružství. Dobrodružství, které sehrálo podstatnou roli ve vývoji kožených módních doplňků. Tím se začal psát příběh italské značky Bric’s, která povýšila cestování na módní zážitek. Svým heslem Made in Italy rychle dobyla celý svět. Bric’s vyjadřuje kosmopolitní styl a vkus. Jeho poznávacím znamením je funkční design v kombinaci s barvami, precizními materiály a příjemnou cenou. Styl této italské značky je velice moderní a praktický. Její designéři jsou sice velmi opatrní, ale s estetickými a módními trendy se vždy snaží držet krok. Může se vám tedy stát, že za pár let  někde na dně své skříně najdete kabelku Bric’s a budete ji znovu moct vrátit do svého každodenního šatníku, aniž by kdo poznal, že není nová.

Nové století započala Bric’s s velice silnou pozicí na módním trhu. Ve světě se stala známou díky své konstantní interpretaci trendů postavených na nápadech, podnětech a potřebách svých zákazníků. Z klasiky přešla na více městskou módu. Ponořila se do výroby cestovních zavazadel a dnes jsou kufry Bric’s jedny z nejprodávanějších. Bric’s neustále sleduje vývoj v materiálech a produkty obměňuje dle mentality a potřeby jednotlivých kultur a zemí. Její jméno je známé po celé Evropě (nyní i v Asii), ale skutečně mimořádnou popularitu si získala především ve Spojených státech.

Tvrdá dřina italských designérů a řemeslníků byla právem oceněna i mezi světovými celebritami a filmovými tvůrci. Své luxusní šaty a boty si ukládají do kufrů Bric’s například Oscarem oceněné Nikole Kidman a Halle Berry. I idol ženských srdcí, Johnny Depp, se objevil v Benátkách se zavazadlem Bric’s a ani proslulé stylistce Patricii Field neunikla exkluzivita zavazedel Bric’s a zařadila je mezi ostatní světové značky, které se objevují ve druhém celovečerním filmu Sex ve městě. A v neposlední řadě i mimořádně úspěšná sága Stmívání dokazuje, že tato značka není určena jen lehce pokročilým módním vášnivcům, ale i těm mladým. Edward Cullen (v podání Roberta Pattinsona) je toho důkazem.

Nechte se inspirovat světovými hvězdami i výrokem svatého Augustina. Cestujte, pročtěte celou knihu, nevynechte ani jedinou stránku, ale neslevujte ze svého stylu. U nás najdete výrobky této značky na www.beinstyle.cz

EBC promo