Chcete mít to, co žádná jiná?

Originální kabelky, kdy každý kus je trochu jiný, vyrábí návrhářka Lucia Jamrichová. Její kožené i látkové kabelky značky LUCIELA TASCHEN jsou elegantní, jednoduché a výrazné. Můžete si vybrat ze široké barevné škály a několika variant střihů. Kabelky jsou vyráběny ručně v Čechách v malých kolekcích, použity jsou převážně hovězí kůže z Evropy.

Berlínská inspirace

Na nápad vyrábět kabelky přišla Lucia náhodou. „Design ani nic podobného jsem nikdy nestudovala, vše přišlo přirozeně. Odmalička jsem byla zvyklá sama si šít šaty i tašky. První 'taschen' na prodej vznikla v roce 2006, kdy jsem byla v Berlíně a neměla co na práci, tak jsem to zkusila. Uměla jsem šít, takže mě to docela bavilo. První kousky jsem odnesla na místní trh a měly úspěch, tak jsem v tom pokračovala…“

IMG_8105_copy

Hrany pro Češky

Lucia začínala s kruhovými kabelkami, nová kolekce je obdélníková. "Hranatý model vznikl i díky tomu, že české ženy jsou příliš praktické a kulaté tašky do ruky nejsou úplně pro ně…," říká Lucie. "Takže jsem se vrhla na hrany a pak na zaoblené hrany."
Použitá kůže je hladká, broušená, dezénovaná, zlatá i stříbrná…
Kromě kůže jsou k dispozici také plstěné tašky, které mají 80% podíl vlny a veselé jasné barvy.

Můžete si je prohlédnout na http://www.lucielataschen.com/ nebo osobně v showroomu v pražských Holešovicích (otevřeno bude i v sobotu před Vánocemi, 22. 12. 14.00–17.00 – last minute shopping).

IMG_5188

EBC promo