ELLE miluje tělové šperky

Nosí je Rihanna, Kim, Cate Blanchet a další. I v Čechách máme velkou vyznavačku šperků na tělo - modelku Pavlínu Němcovou. Pavlína dokonce šperky sama navrhuje a těch na tělo má ve své vlastní kolekci hned několik. Podívejte se na její stránky Gioia (www.gioia.cz). A největším fanouškem "bodychainů" je herečka s dokonalým břichem, Kate Hudson. Pětatřicetiletá máma dvou dětí se v poslední době dostala do skvělé formy díky pravidelnému sportování, které jí dává mnohem více než jen skvělou postavu. "Nejen fyzickou kondici, ale i dobrou náladu a hlavně zábavu nacházím ve sportech, jako je lyžování, boxování, jóga, pilates, jízda na kole," říká herečka. Nechte se jí inspirovat. Šperky na tělo vyžadují tělo, které se nebudete stydět nosit!

V létě můžete být za Šeherezádu nejen na pláži...
Streetstyle: Stačí triko se zkrácenou délkou a můžete ukázat opálené a ozdobené břicho i na ulici. Dovolen je šperk pod i na triko.
Na party: Nejdřív šperk a potom šaty s hlubokým dekoltem. Prosím, žádné spodní prádlo! A muži mohou už jen hádat, kde vám náhrdelník asi tak končí...

Inspiraci naleznete v naší galerii:

EBC promo