REKLAMA

Louis Vuitton představuje novou kolekci bižuterie

LV představuje čtyři nové řady šperků na jaro/léto 2011 ve stylu art deco a šedesátých let. Jejich vzrušující názvy mluví samy za sebe. Damier Perle, Eye Candy, Cosmopolitan a Cocktail Tropical – osobitě zpracovaná bižuterie je plná barev a různorodých materiálů. A aby toho nebylo málo, francouzská značka nové šperky prezentuje v originálně nafocené kampani.
Jste romantický typ jako kanadská modelka Charlotte Le Bon? Pak je pro vás jako dělaný zlatý náhrdelník s perlami z kolekce Damier Perle. Božský pro svou jednoduchost a eleganci. K tomu stačí nasadit podobně nevinný výraz mořské panny, a budete k nakousnutí. Pokud jste naopak živočišný typ a na první pohled nezapřete svůj sex-appeal, hodí se pro vás šperky přesně jako pro herečku Hailey Gates. Rudá rtěnka, nepoddajná hříva, kilt, podprsenka, ale hlavně šátek LV s barevným potiskem na krk a barevné náramky na zápěstí. To, že se letos nosí plastové náramky, se ví i ve francouzském módním domě. Chcete-li dodržovat trendy i vy, investujte do ozdob, které má na sobě tenistka Daria Schieferstein. Pokud ve vás dříme duše indiánky, na krk si pověste pořádný tesák. Obejdete všechny konvence jako Clara 3000, pařížská dýdžejka. Pozornost upoutá také velmi výrazný náhrdelník z kolekce Cosmopolitan, který má na sobě americká herečka Lina Esco.
Z nové kolekce bižuterie Louis Vuitton si vybere každá – od elegantní dámy à la Brigitte Bardot až po punkovou divu v kožené bundičce. LV přináší možnost zvolit si šperk podle nálady i osobnosti. Konečně. Celá kolekce bude dostupná i v obchodě Louis Vuitton v Pařížské ulici.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA