Must-have boty 2016: pantofle, tenisky a široké podpatky

Staňte se královnou street stylu i každé party, na kterou vkročíte. Jarní trendy jsou tak rozmanité, že si vybere naprosto každý a každá volba bude správně. Rovnou přemýšlejte o rozšíření botníku. Vybrali jsme 90 párů, kterým nelze odolat. Žádný detail není dost dekadentní, žádný podpatek dost sexy. Vše jde do extrémů, kterým v redakci s radostí podléháme už od přehlídek v New Yorku, Miláně, Londýně a Paříži. O to větší radost nám dělá fakt, že je konečně můžeme nosit. Přidejte se do našeho týmu botoholiček. Je to cool pocit nakráčet do práce i na rande v botách, o kterých víte, že jsou jedním slovem perfektní.

Jaké hlavní trendy aktuálně vládnout? Nosí se mj. následujících osm stylů.

S páskem

Boty: trendy jaro - léto 2016

Zdobení bot nabírá na jaře pořádné obrátky. Nosí se výšivky, třpytivé detaily, potisky a hlavně pásky. Ty zdobí lodičky na vysokém i nízkém podpatku a dokonce i pantoflíčky. Oh la la!

Pantofle

Boty: jaro - léto 2016

Pantofle z jarních kolekcí jasně dokazují, že nemusíte každý den běhat v killer high heels, abyste vypadali dostatečně cool. Hot styl nejen na víkend. 

Široký podpatek

Boty: jaro - léto 2016

Podpatky letošního jara jsou hodně široké a hodně zdobené. Perly, brokát, flitry, kameny, hadi, ostré hroty ... Designéři popustili uzdu své fantazie. Tleskáme trendu chunky heels.

Bílé

Boty: jaro - léto 2016

Zariskujte a jděte do bílé. A to nejen v případě tenisek. Bílá je perfektní alternativou - svěží a sexy. Nezáleží na tom, jakou siluetu zvolíte, bílá je jasnou volbou tohoto jara.

Pantoflíčky na vysokém podpatku

Boty: jaro - léto 2016

Jak být hot fashion influencer? Vklouzněte do pantoflíčků na pořádně vysokém podpatku. Čím vyšší, tím lepší. Ale pozor! Tyto boty jsou hodně návykové! Jak je jednou vyzkoušíte, nebudete chtít jinak. Naprostý must-have letošního jara. Très chic.

Do špičky

Boty: jaro - léto 2016

Dlouhé, ostré špičky jsou opět tu. Ještě výraznější, špičatější a o 200 procent víc sexy než v minulých sezonách. Perfektní update pro klasické lodičky i cool silueta pro pantoflíčky a jarní sandálky. Dokonalý styl pro femme fatale.

Western

Boty: jaro - léto 2016

Kovbojské kozačky nemizí ani s novou sezonou. Ale jsou ještě výraznější. Pokud je pořád nemáte ve svém botníku, určitě si je pořiďte. Skvěle vypadají s šaty a koženou bundou. 

Tělové

Boty: jaro - léto 2016

Béžové odstíny perfektně ladí s pestrobarevnými potisky a stylem 90. let. Tělové tóny lodiček a sandálků vám nesmí chybět. Na dny, kdy nevíte, co si vzít na sebe, tělové boty vám rozhodování o dost ulehčí.

Podívejte se do fotogalerie na 90 top bot sezony jaro - léto 2016.

EBC promo