Must-have: designové šperky

Swarovski

Řadu, kterou vedle ikonicky průzračných křišťálů doplnily i kameny v růžové a tmavě tyrkysové, si zamilujete. Kromě jemných šperků najdete i bohatě zdobené kousky. My už ale máme jasného favorita – minisérii náramků Stardust, která skvěle doplní večerní róbu, stejně jako fancy outfit na venkovní party.

Pandora

Kolekce kombinující tyrkysové tóny s oranžovou určitě stojí za pozornost. Kromě série korálků, ve které najdete motivy exotického ovoce i zvířat, totiž představuje i nové textilní náramky se stříbrným zapínáním, které jsou bezpochyby hitem léta.

Screen_shot_2014-06-26_at_11.28.45

ljus

Čistý a jemný design šperků, které vznikají ze stříbra, porcelánu a smaltu, jsou dokonalým doplňkem každého outfitu.

Screen_shot_2014-06-26_at_11.34.46

Halada

Prsteny z bílého, žlutého i růžového zlata s kameny ve výrazných odstínech představil šperkařský dům speciálně pro letní sezonu. Dokonale podtrhnou barevný fresh styling. K basic kouskům pak budou dokonalým detailem. Nosit jich na jednom prstu navíc můžete hned několik. Modrý topaz, žlutý lemon-quartz, růžový rodochrozit, nebo zelený rutil-quartz? My chceme všechny.

HALADA_leto_2014

Lucie Houdková

Šperky vytvořené z polypropylenové pásky jsou – i přes svůj mohutný vzhled – lehké a pevné a kromě doplňků v černé a stříbrné najdete i kousky ve výrazném fialovém odstínu.  

kokony2

EBC promo