Nemorálně luxusní brýle, dokonalé charisma

Zatímco ženy mívají z dioptrických obrouček komplex, muži dokážou ze špatného zraku vytěžit maximum. Přišel čas na změnu! Zajímavé rámečky (i bez dioptrií) mohou být výraznou podporou vaší image i sex-appealu. A speciálně ty se jménem Alain Mikli. Jsou totiž nabité originalitou, drzostí, sebevědomím… prostě vším, co se průměru vymyká.

Alain Mikli, jeden z nejznámějších designérů dioptrických i slunečních brýlí, poctil svou návštěvou Prahu. Ptáte se proč? V pražském Žilka Optik Studiu otevřel svůj Shop in Shop. Studio bylo v den otevření nabité k prasknutí, každý novinář chtěl vidět rebela z Francie. Při pohledu na něj mě napadlo, jestli k nošení brýlí potřebuji i ten neuvěřitelně velký charismatický nos (samozřejmě že ne). Ikona brýlového designu Alain Mikli má nevyčerpatelnou představivost. Dokázal to i svou novou kolekcí Matt.
Všechny brýle s jeho jménem se vyrábějí ručně přímo ve Francii a v podstatě představují špičku v oboru. K zakoupeným exemplářům je zároveň poskytován celosvětový servis – stejný, jako získáte v případě značkových kabelek nebo šperků. Tedy téměř doživotní. :-) Díky licenci Shop in Shop, která byla udělena českému pražskému optik studiu, mají stálí i noví fanoušci této avantgardní značky možnost vybrat si z kompletní kolekce Alain Mikli, a to včetně limitovaných sérií jinde těžko dosažitelných. Praha se tak zařadila k New Yorku, Tokiu nebo Paříži a stala se jediným místem Shop in Shop ve východní a střední Evropě.

Alain Mikli

Proč právě ŽILKA OPTIK STUDIO? Zajděte, a pochopíte. Za dobu své existence proslulo svými originálními a kontroverzními kampaněmi se zajímavými tvářemi českého showbyznysu. Za všechny třeba Jana Plodková, Tomáš Matonoha, Jaroslav Rudiš nebo Zuzana Norisová. Studio nabízí značkové obroučky špičkového designu a poskytuje nadstandardní služby včetně refrakční diagnostiky, poradenství v oblasti vizáže a stylingu. Výsledkem podrobného a v podstatě ojedinělého vyšetření v ČR jsou individuální čočky pro plné HD vidění. Na začátek si vyhraďte přibližně tři hodiny, ale čas strávený tady opravdu stojí za to! Majitel Filip Žilka, asistent prodeje Martin i ostatní personál vás svým servisem uhranou a bez dokonalého vidění zpátky ven do světa nepustí (odešla jsem s jednou dioptrií a neuvěřitelně vtipnými rámečky od Alaina Mikliho). Pokud využijete zajímavé nabídky, která běží do konce dubna, získáte při nákupu modelů z kolekce Alain Mikli a Philippe Starck šek na jednu brýlovou čočku zdarma. V předstihu si také můžete prohlédnout řadu Alain Mikli pro podzim/zimu 2011.

Tvářemi Žilka Optik Studia jsou momentálně Jana Plodková a Tomáš Matonoha, na jejichž velmi lechtivé video netrpělivě čekáme. Až bude na světě, dáme vědět.

Čtyři otázky pro Alaina Mikliho:
ELLE.cz: Nosily vaše osudové ženy modely brýlí značky Alain Mikli?
Alain: Ano, ale každá jiné.
ELLE.cz: Když uvidíte ženu v brýlích, co vás jako první napadne?
Alain: Že je sexy!
ELLE.cz: Míváte sny o brýlích a realizujete pak své snové vize?
Alain: Mívám. Ale často sny zapomenu, někdy jsem líný, a proto čekám, jestli se vize vrátí. Některé modely mám hotové během chvilky, jiné čekají v šuplíku na dokončení i několik let. Jsem umělec, ne stroj.
ELLE.cz: Máte rád internet?
Alain: Upřímně nemám. Na internetu je spousta smyšlených informací a anonymních komentářů, které mě nebaví. Když dneska sám o sobě vypustím nějakou mystifikaci, během další minuty obletí svět a nikdo se nezabývá hledáním pravdy. Internet beru s rezervou.

ŽILKA OPTIK STUDIO, Budečská 1/793, Praha 2

brýle z kolekce Matt
brýle z kolekce Matt

EBC promo