Nová zásilka Indie v Le Patiu

Concept store Le Patio Lifestyle nabízí spoustu krásných věcí vyrobených v zemích Orientu. Nábytek, svítidla, keramika, šperky… Z čerstvých kousků nás dostaly ručně vyráběné šperky z Indie. Opět. Už jsme o nich psali. Ale dodávky z Indie chodí naštěstí čtyřikrát do roka.

Z nové unikátní kolekce šperků dýchá Orient. Jsou z pravého stříbra, velkoryse zdobeny polodrahokamykřišťálem, safírem, rubínem, smaragdy, růženínem nebo topazem. Protože téměř každý kousek je originál a zároveň unikát vyrobený pouze v jednom kusu nebo jako část limitované série, je lepší dlouho neotálet. Jak už říkala Courtney Love, diamanty rozdávají muži, ostatní kameny si klidně kupte sama.

Náhrdelník

Ať už se jedná o náhrdelníky, korále, náramky, náušnice, nebo prsteny, všechny mají jedno společné. Byly vyráběny s jistou dávkou respektu k evropskému designu. S koupí šperku se vám tak dostane energického mixu indické a evropské kultury. Navíc jimi skvěle doplníte hippie look 70. let, který představí jarní trendy. Pořiďte si ho teď, a budete mít v doplňcích na příští sezonu náskok.

Za prsten zaplatíte 500 Kč a více, cena náramku startuje na 1500 Kč. Pokud zatoužíte po náhrdelníku, ten nejlevnější vyjde na 2000 Kč.

EBC promo