REKLAMA

Za všechno může čas…

REKLAMA

Hodinky se postupem doby staly tak trochu přežitkem, protože čas se dozvíte kdykoli třeba jen z mobilu. Stačí rozsvítit displej, a máte jasno. Přesto byste hodinkynemělapřehlížet. Jde totiž o doplněk, který má v módě stejný význam jako třeba náušnice.

Muži často hodnotí společenské postavení obchodního partnera právě podle toho, jak moc drahé a kvalitní hodinky má. Inspirujte se a dbejte na to, abyste i vy jejich nošením vyjadřovala nějaký postoj. Ať už půjde o zlaté digitálky (ty říkají, že máte slabost pro design), nebo starší ‚primky‘ (ty zas nosí milovnice vintage), dbejte na to, aby nevypadaly lacině a všedně. Neexistuje pravidlo, které říká, na jaké ruce se mají nosit. Obvykle je zapínáme na levé, ale to je zavedená tradice až od druhé světové války (aby vojákům nepřekážely, když bylo třeba tasit zbraň). Vaší zbraní budiž rtěnka, noste si je tak podle nálady nalevo i napravo.

Také si jednou provždy zapamatujte, že hodinky nahrazují náramek. Mít na stejné ruce několik dalších kroužků není šik. Navíc nepříjemně chrastí a můžou poškodit safírové sklíčko hodinek.


Jaké kousky se líbí ELLE.cz, si můžete prohlédnout ve fotogalerii.  

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA