Gwen Stefani září v křišťálech Preciosa

Pětadvacet koncertů odehraje do března 2019 americká megastar Gwen Stefani v Las Vegas. Někdejší frontmanka kapely No Doubt a v současnosti úspěšná sólová zpěvačka v projektu s názvem Just a Girl představuje výběr svých největších hitů jako Don´t Speak, Hollaback Girl či What You Waiting For; zazní však i coververze písně Umbrella od Rihanny.

Turné zdobí extravagantní kostýmy návrhářského dua The Blonds, které je bohatě ozdobilo křišťálem z jablonecké Preciosy. Móda je pro Stefani, jež má vlastní oděvní značku, mimořádně důležitá. „Vždy mě inspirovala, stejně jako samotná kultura,“ vyprávěla na úvodní show celého projektu. „Maminka, babička i prababička si šily oblečení samy. Móda je součástí mojí DNA. Dnes miluji cokoli inspirovaného starým Hollywoodem, ale není v podstatě doba, která by mě nebavila a nefascinovala. Móda je umění a já jejím prostřednictvím strašně ráda ukazuji navenek kus sebe sama,“ doplnila Stefani.

Právě kostýmům pro Just a Girl věnovala hodně pozornosti. Celá show je doslova šita na míru vegaskému Zappos Theater. Dokonce i soustava světel byla speciálně připravena tak, aby podpořila třpyt šatů Gwen Stefani. The Blonds proto sáhli zejména po šatonových růžích Maxima. Díky dokonalému výbrusu odráží každý tento kámen 264 paprsků světla a je tak vůbec nejblyštivějším ve své kategorii na světě. Šatonové růže The Blonds doplnili i dalšími komponenty od značky Preciosa, které vynikají stejnými mimořádnými vlastnostmi.

gwen stefani 1

 

gwen stefani 2

 

EBC promo