Jaké prádlo chceme letos na Valentýna? Krásné, pohodlné a lokální!

 

Objet petit a 

Něžně provokující. Že nejde o oxymóron dokazuje projekt Objet petit a. Ústředním motivem nové kolekce je takzvané „titillo“ neboli šimrátko, památeční objekt se střapcem vlasů milované nebo blízké osoby, dárek zamilovaných nebo malý fetiš. A barva? „Tak jako v minulých kolekcích se i nyní soustředím na výběr extra delikátních hedvábných látek, které ručně barvím přírodními pigmenty získaných z nejrůznějších rostlinných ingrediencí. Po několika měsících experimentů jsem pro novou kolekci vybrala barevnou paletu pigmentů ze slupek ořešáku a dřeva červeného santalu,“ říká Tereza Švolíková, zakladatelka Objet petit a. 

 

 

Overall Office 

Koukáte spíš po něčem víc edgy? Asymetrický střih vyzkoušela značka Overall Office už dříve na plavkách a teprve koncem loňského roku představila svoji zcela první kolekci spodního prádla – z tylu, ve dvou barevných provedeních a nechybí charakteristický střih s průstřihy. Designérky ve složení Monika Krobová, Karolína Juříková a Kristýna Nováková navrhly prádlo tak, aby pohodlně sedlo všem postavám. Například větší velikosti podprsenek mají širší ramínka. 

 

 

Sheio Lingerie

Taky si při představě kalhotek bez rozkroku vzpomenete na seriál Přátele a „romantický“ dárek na poslední chvíli? Raději si tuto asociaci vytvořte znovu a lépe – tentokrát se značkou Sheio Lignerie! Karolína Černá, absolventka módního návrhářství, stvořila takzvané crotchlessky. Prádlo, které je lichotivé, něžné a zároveň nesmírně sexy. Kalhotky bez rozkroku a bez vulgarit. Tleskáme!

 

 

Corpus Lingerie

Design zůstává přísně minimalistický, ale barevnou paletu značka Corpus Lingerie postupně rozšiřuje. Loni to byl odstín starorůžové, letos se přidala kombinace hnědé a vínové s názvem SPICE. Od podprsenek přes kalhotky po košilky na cvičení. Anebo klidně na spaní. Corpus Lingerie vzniklo z touhy sester Anny a Alzběty oblékat si na kůži něco příjemného a hebkého. A přesně to chceme taky – na Valentýna i po celý rok. 

 

REKLAMA