Jaké prádlo chceme letos na Valentýna? Krásné, pohodlné a lokální!

 

Objet petit a 

Něžně provokující. Že nejde o oxymóron dokazuje projekt Objet petit a. Ústředním motivem nové kolekce je takzvané „titillo“ neboli šimrátko, památeční objekt se střapcem vlasů milované nebo blízké osoby, dárek zamilovaných nebo malý fetiš. A barva? „Tak jako v minulých kolekcích se i nyní soustředím na výběr extra delikátních hedvábných látek, které ručně barvím přírodními pigmenty získaných z nejrůznějších rostlinných ingrediencí. Po několika měsících experimentů jsem pro novou kolekci vybrala barevnou paletu pigmentů ze slupek ořešáku a dřeva červeného santalu,“ říká Tereza Švolíková, zakladatelka Objet petit a. 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Overall Office 

Koukáte spíš po něčem víc edgy? Asymetrický střih vyzkoušela značka Overall Office už dříve na plavkách a teprve koncem loňského roku představila svoji zcela první kolekci spodního prádla – z tylu, ve dvou barevných provedeních a nechybí charakteristický střih s průstřihy. Designérky ve složení Monika Krobová, Karolína Juříková a Kristýna Nováková navrhly prádlo tak, aby pohodlně sedlo všem postavám. Například větší velikosti podprsenek mají širší ramínka. 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

LNKRULES 

Designérka Elena Klimoszek přesídlila do Kodaně a tak není divu, že inspirací pro nejnovější kolekci byla právě dánská příroda, její krása a barvy. Kolekce nazvaná podle vápencového pobřežního útesu Møns Klint se skládá z plavek, doplňků jako župan či taška, ale nechybí ani dvě varianty podprsenek a kalhotek. Prádlo je v jemných tónech šedomodré a tělové, bez kostic, bez vycpávek, z recyklovaného polyesteru a v limitovaném počtu kusů.  

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Sheio Lingerie

Taky si při představě kalhotek bez rozkroku vzpomenete na seriál Přátele a „romantický“ dárek na poslední chvíli? Raději si tuto asociaci vytvořte znovu a lépe – tentokrát se značkou Sheio Lignerie! Karolína Černá, absolventka módního návrhářství, stvořila takzvané crotchlessky. Prádlo, které je lichotivé, něžné a zároveň nesmírně sexy. Kalhotky bez rozkroku a bez vulgarit. Tleskáme!

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Corpus Lingerie

Design zůstává přísně minimalistický, ale barevnou paletu značka Corpus Lingerie postupně rozšiřuje. Loni to byl odstín starorůžové, letos se přidala kombinace hnědé a vínové s názvem SPICE. Od podprsenek přes kalhotky po košilky na cvičení. Anebo klidně na spaní. Corpus Lingerie vzniklo z touhy sester Anny a Alzběty oblékat si na kůži něco příjemného a hebkého. A přesně to chceme taky – na Valentýna i po celý rok. 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu