Fashion weeky s Garance Doré

Francouzská ilustrátorka a módní a streetstylová blogerkaGarance patří mezi top své ligy. Protože díky své profesi zná ty nejvlivnější lidi z módního průmyslu, fashion weeky jsou pro ni rutinní záležitost. „Tři nejdůležitější věci? Fotoaparát, pár balerínek, které sroluji do kabelky jako nouzovku, když mě začnou bolet nohy z podpatků – a hlavně kabelka, do které se všechny tyhle věci vejdou,“ popisuje výběr osvědčených nezbytností Garance.

A koho si tato třicátnice vezme s sebou? Nikoho jiného než muže za blogem The SartorialistScotta Schumana, se kterým střídavě žije v New Yorku a Paříži. „Nejvíc se ale těším na své přátele v Londýně. Tam se totiž na rozdíl od velkého jablka a své domovské Paříže tak často nedostanu,“ přiznává Doré. „Ani nevím, na co se tuhle sezonu těším nejvíc. Asi se nechám překvapit.“

A co se stane, když Garance dojde inspirace, co na sebe? „Kdysi jsem se bláhově snažila rozplánovat, co si každý den vezmu na sebe. Ale to nejsem já. Teď si prostě jen sbalím své nejoblíbenější kousky, a ty pak kombinuji. A když nemám nápad, tak prostě vlezu do šatníku Scottovi,“ směje se ilustrátorka Doré.

blog: http://www.garancedore.fr/en/

EBC promo