Frivolně elegantní Chanel. Novou kolekci od Karla si nelze nezamilovat

Podzimní kolekce vzdává hold ikonickým prvkům slavné značky. Chanel kostým dostává novou podobu, aniž by ztrácel cokoliv ze své nadčasovosti. Karl zkrátka ví, jak si pohrát s milionkrát zpracovanými tématem tak, aby výsledek zapůsobil nově a svěže.

Neutrální tóny béžové, černé, bílé a tmavě modré doplňují zářivé odstíny růžové, vínové a nebesky modré, čímž celá linie prêt-à-porter vytváří nadmíru optimistický, hravý dojem.

Tvídové kabátky sahají tentokrát nejen k linii pasu, ale volně padají až na boky. Mimořádně elegantně působí i zkrácené střihy vyvedené ve stejném odstínu šatů. Lemy sukní se prodlužují na úroveň lýtek a kotníků.

chanel defile pink denim 372cf

Návrhář, který si sám libuje v ironii, představil koktejlové šaty z denimu, k elegantnímu kostýmu dal holínky a večerním šatům a sukním obyčejné bílé tričko. Vtipný nápad, kterému jedině Karl dokáže dát noblesu a šarm, aniž by celek vypadal nepatřičně. V jeho podání jsou naopak sebevědomě elegantní a samozřejmé.

Stejně hravě působí i doplňky: mnohořadé perlové náhrdelníky, ploché boty, minimalistické kloboučky, všudy přítomné rukavice vrstvené spolu s širokými náramky, malé tvídové kabelky dotvářejí celkově frivolní atmosféru kolekce, po které okamžitě začnete toužit.

EBC promo