NYFW A/W 2014/15: Victoria Beckham

Strohé, pravítkem pečlivě odměřené střihy a klasická kombinace černé a bílé. To byl základ, na kterém vystavěla linii pro sezonu podzim a zima přelomu tohoto roku Victoria Beckham. Přísnou architekturou občas probleskly 3D motivy na sebe vrstvených volánů či kontrastní užití pevné a rozevláté látky. Kombinaci black’n’white pak v pár okamžicích pročísla zářivá rudá, kterou návrhářka obsadila v několika modelech do hostující role.

Hlavním motivem pak byl zlatý řetěz, jenž suploval nejen zapínání na kabátech a pásky u večerních šatů, ale zároveň svazoval téma celé kolekce pevně dohromady.

Victoria Beckham předvedla, že za několik let v módním průmyslu se ze začínající návrhářky etablovala do role jednoho z hlavních tvůrců, kteří udávají tempo, a stojí tak po boku brandů jako Chloé, Céline a Stella McCartney.

Co ale přitáhlo stejně velkou pozornost jako její kolekce, byla hvězdně obsazená první řada. V ní kolekci pozorovali Victoriin mažel David Beckham a tři synové Brooklyn, Romeo a Cruz. Nejvíc VIP místo ale rozhodně měla malá Harper, která tatínkovi celou přehlídku seděla na klíně

FASHION-NEWYORK
harper-reuters_2816497a
selfie_2816461a

EBC promo