10 trendy barev na podzim

Riverside

Nejdůležitější barva podzimních kolekcí, kterou najdete na džínách Gucci i sametovém bomberu od Lacoste, je chladná a zároveň působí uklidňujícím dojmem. Má v sobě jiskru, které se jen těžko odolává. Skvěle vypadá s nude make-upem.


Airy Blue

02 Airy Blue 66ef7

Nejnovější odstín bledě modré symbolizuje lehkost, volnost a uvolnění. Super barva na dny, když chcete relaxovat a uklidnit se. Noste ji tón v tónu nebo kombinujte s Lush Meadow, Taupe nebo Dusty Cedar.


Sharkskin

03 45569

Odstínů šedé je rozhodně víc než padesát. Pantone na podzim přichází v úplně novým neutrálním tónem s názvem Sharkskin, který můžete kombinovat naprosto s každou barvou, která vás jen napadne. Skvěle vypadá i tón v tónu nebo od hlavy k patě. 


Aurora Red

04 f9ed8

 Jako kontrast k neutrálním barvám stojí zbrusu nový odstín červené. Aurura Red vypadá perfektně v šatníku stejně jako v kosmetické taštičce. Hřejivý odstín je plný energie, sexy a přináší pořádnou dávku sebevědomí.


 Warm Taupe

05 692d5

Když hledáte barvu, která se dá kombinovat naprosto ve všemi ostatními, nosit od rána do noci a navíc je nadčasová, sáhněte po béžové se zlatavým podtónem.


 Dusty Cedar

06 c784f

Odstín Dusty Rose vychází z jarního odstínu Rose Quartz, který se zároveň stal spolu s pastelově modrou barvou roku 2016.


 Spicy Mustard

08 7bb70

Nejste zrovna nadšeni z neutrálních barev? Tento žlutý odstín vás nadchne. Rozhodně se nedá přehlédnout, dodává energii a je naprosto nevyzpytatelný. Troufnete si?


Potter's Clay

09 39d5c

Podle slov ředitelky Pantone Color Institute je zemitý odstín Potter's Clay sofistikovaný a představuje pevný základ šatníku. Červená s hnědými odlesky vypadá skvěle hlavně na semiši a kůži.


Bodacious

10 15148

Když vás baví výrazné barevné kombinace, fialový odstín Bodacious je přesně pro vás. V podzimním šatníku je tato barva trochu nečekaná, o to ale zábavnější. Určitě si pořiďte hedvábné šaty a oční stíny v tomto tónu.


Lush Meadow

07 411b4

I Lush Meadow je úplně nový odstín, který Pantone Color Institute představil pro tuto sezónu. Světlejší než smaragdový, svěží jako bylinky a přitom sexy hluboký. Hedvábí, vlna i kůže vypadají tak cool, že si budete chtít pořídit pořádně výrazný kousek do své skříně. Co takhle večerní šaty nebo kabát?

EBC promo