5 cool trendů z devadesátek a jak je nosit právě teď

Až si příště budete prohlížet své staré fotky, zaměřte se kromě známých obličejů i na vaše outfity. Ačkoliv jich je určitě celá spousta, na kterou byste chtěla spíše zapomenout, víme o trendech, které by právě teď mělo nosit i vaše dospělé já - protože jsou super hot.

Podívejte se, jakých pět máme konkrétně na mysli...


1. Náhrdelník "choker"

choker1 4c731

Možná jste ho také nosila v dětství. Úzký náhrdelník, těsně kolem krku, který vypadal jako tetování. Verze pro dospělé v roce 2016 je o něco propracovanější a elegantnější. Nosí se na všechny způsoby. Ve stříbře i ve zlatě, sametový nebo hedvábný, samostatně, či navrstvený s dalšími náhrdelníky... Vypadá úžasně k jakékoliv jednoduché kombinaci alá bílá košile a džíny, ale klidně si ho vezměte i na večer, k dlouhým šatům.


2. Džíny do pasu

jeans a0af2

Říká se jim sice "mom jeans", ale aktuální střihy džín do pasu jsou více sexy než kdy dříve. Obzvlášť, když k nám přidáte pár lodiček nebo hot kotníčkové kozačky na vysokém podpatku.


3. Zkrácený top

 crop b61c4

"Crop top" si oblíbily snad všechny modelky. Perfektně vypadá ten s dlouhým rukávem k širším kalhotám i k plisované sukni do pasu, ale na zimu ho klidně navrstvěte i přes úzké šaty.


4. Martensky

martensky ea919

O velkých botách na zimu jsme psali již v jednom z našich minulých článků - zde. Tento podzim platí za jednu z nejvíc cool obuv sezony. A naprostý evergreen mezi značkami? Dr. Martens. Obujte je k úzkým džínám pro ležérní denní look nebo k vzorovaným šatům a sukním, tak působí nečekaně romanticky.


5. Flanelové košile

flanel e0510

Kostkovaná flanelové košile kolem pasu nebo jako další hřejivá vrstva na zimu jen tak vykukující zpod kardiganu příjemně odlehčí každou kombinaci a navíc je prostě ultra cool. Za to můžeme poděkovat především Kurtu Cobainovi. 

EBC promo