5 trendů, které přežívají a pořád nás baví

Kroužek v nose aka septum 
Ano, už ho mají snad všichni. Piercing v nose už není underground, ale čistokrevný mainstream. Pokud po něm toužíte i vy, nemusíte si hned nechávat propichovat nos, prodávají se totiž i „dočasné“ varianty. A těch je momentálně na ulicích víc než těch opravdových. No a?  

nosering 967fa

 

Šedé vlasy
Možná vypadají na první pohled podivně a bizarně, při bližším pohledu jsou ale najednou cool. Když jsou dobře udělané, každý totiž hned pozná, že za ně nemůže sama příroda. Proto si šedou nezkoušejte dělat sami doma, nechte to na profesionálech. YOLO.

a33f2c79a48b70c24a3de3a36f8ecb52 13e93

 

Midrings
Další ozdoba, kterou prostě nutně potřebujete i vy. Tečka. Jde to zajímavý detail, který upoutá pozornost a i ze všedního outfitu dokáže „napůl prsten“ udělat výjimečný. Nemusíte jich mít moc, stačí jeden, dva.  

midrings ce4c8

 

Mom's jeans
Džíny vašich matek nebyly úplně pohodlnou záležitostí. Tvrdá džínovina s často bolestivým zářezem. Elasticita nula. Takže přesně takové džíny jsou teď zpátky a už celkem dlouho v kurzu - ať žije džínovina jako prkno a vysoký sed! Takže klidně pro ně běžte do second handu nebo si je půjčte ve skříni po rodičích.  

momsjeans 0b2a1

 

Zvonáče
„Džíny do zvonu už nikdy!“ Přesně to jsme všichni prohlašovali s příchodem skinny a ultraskinny kalhot. Ale netrvalo dlouho a zvony jsou už zase totálně cool. Nevěříte? Tak se zeptejte Kate Moss, ta o nich ví své... A Kate se v módě přece nikdy neplete, čau. 

kate b27e0

EBC promo