ELLE brýle: doplněk léta i nesmrtelná klasika

Všichni vypadáme ve slunečních brýlích lépe, to je fashion experty jednoznačně potvrzeno! Nejdůležitější je ale vybrat ten správný tvar pro váš obličej.
Srpnová Elle je ode dneška v prodeji a brýle jsou jako dárek!
 
Aviatorky jsou nesmrtelným doplňkem, v módě jsou již 25 let. Tom Cruise a Val Kilmer je vyvětrali ve filmu Top Gun a od těch dob už nikdy z módy nevyšly. Angelina Jolie, Brad Pitt, Victoria Beckham ani Robert Redford neopouští dům bez svých aviatorek, ani když jdou vysypat smetí a už vůbec ne tehdy, když je paparazzi fotí na letišti. Pro celebrity slouží nejen jako ochrana před sluncem, ale i jako ochraný štít jejich soukromí. 
 
topgun 75ef8
 
Lenka Kermes, stylistka ELLE
"ELLE brýle se skvěle hodí k overalu. Vytvořte si prostě aviatorský letecký look. Černá, béžová nebo khaki kombinéza! A pokud bude teplota hodně vysoko, zkuste overal s krátkými šortkami. Právě teď je má ve svém butiku návrhářka Denisa Nová. Ale zkuste se podívat i ve slevách v Zaře, H&M nebo Lindexu, určitě na ně natrefíte!”
 
Klasické brýle a la "Ray Ban Wayfarer” se objevují v nejrůznějších provedeních již od roku 1952, kdy byly poprvé uvedeny na trh. A kdo je nosí? Jude Law, Robert Pattinson, Rihanna, Beyonce i Kiera Knightley. 
 

4x brýle ELLE

BRYLEELLE 6b8bf
 
Jak se snadno a efektivně nalíčit ke slunečním brýlím? 
 
Ivana Tokárska, makeup artistka Sensai
“Základem je krém s ochraným faktorem (jinak vám kolem očí zůstanou světlé neopálené kontury brýlí). Na krém použijte jen lehký tónovací gel Bronzing gel od Sensai a svítivou rtěnku na pusu v matném provedení např. od Elizabeth Arden. A pokud máte rádi brýle s transparentními skly, doporučuji vyzkoušet barevné řasenky - bordó, fialové nebo i zelené. Léto je ve znamení barev."
 

Galerie celebrit, které brýle prostě umí nosit!

 
 

EBC promo