Jarní must have: Sukně pod kolena

Nejlepší inspirací, jak nosit midi sukně, je sama ulice. Respektive ulice New Yorku, Milána a Paříže, kde na ně narazíte prakticky na každém kroku. Za každého počasí. K pohodlným bílým teniskám, špičatým lodičkám na jehlovém podpatku i k otevřeným sandálkům.

Sukně pod kolena se staly velkým hitem loňského roku, letos jsou přímo pilířem šatníku. Kontrastují se sportovními kousky, perfektně se doplňují s grunge stylem i pánskými kousky. Nosí se pestrobarevné vzory, strohé pruhy i nadčasové jednobarevné varianty z nejrůznějších materiálů. Od hedvábí přes denim až po semiš.midi kolaz 25979

Možností, jak nosit midi sukně tuto sezonu, je opravdu hodně. Snadno s nimi můžete experimentovat, striktní pravidla neexistují. Fantazii se meze nekladou. Zůstat můžete u klasické siluety s halenkou a sakem do pasu nebo se naopak nechat inspirovat 90. léty a zkombinovat midi sukni s dlouhým svetrem. Možností se nabízí spousta. 

P. S. Jedno pravidlu tu skutečně platí. Pokud se v oblečení cítíte skvěle a umíte jej správně vynést, pak vám také bude slušet. 

EBC promo