Letní vzory pro holky, které nenosí kytky

Rainbow stripes

Máte chuť na pořádnou smršť barev? Jděte do ultra barevných proužků. "Rainbow stripes" se perfektně doplňují s černým tričkem, bílou košilí i sportovní mikinou. Stačí se podívat na ikony street stylu nebo se inspirovat přehlídkami Chanel, Gucci, Armani nebo Salvatore Ferragamo. Vrstvěte, kombinujte a bavte se ohňostrojem zářivých barev.

Puntíky

00 polka dots 01 7bb32

Velké, malé, ještě menší, bílé, černé, barevné... Super zpráva! Puntíky mají tolik podob, že je lze jen těžko spočítat, a stejně tak i nekonečné množství možností, jak je nosit. Na "polka dots" je zajímavý i náš vztah k nim, a to naprosto vyhraněný. Buď je milujeme, nebo nenávidíme. Přidejte se právě teď k té první skupině, protože puntíkové šaty nosí cool holky ve velkém.

Proužky

00 pinstripes da99e

Vedle super barevných pruhů nesmí v šatníku chybět ani ty klasické. Ať už úzké, nebo široké. V letních kolekcích je najdete v černobílém provedení nebo v odstínech modré. Noste je do práce pod sako, k boyfriend džínám, šortkám nebo proužek na proužek po vzoru Olivie Palermo.

Takže až vyrazíte na další nákupy, s ledovým klidem přejděte květinové kreace a pořiďte si cool pruhy nebo puntíky. Inspiraci, jak je toto léto nosit, najdete ve fotogalerii.

miranda florals 317a3

EBC promo