REKLAMA

Můžete nosit romantické šaty v zimě, a přitom nezmrznout? Ano.

REKLAMA

Den co den se díváte na své šaty ve skříni a už se nemůžete dočkat, až si je po dlouhé zimě zase vezmete na sebe. Ale nikdo pořádně neví, jak dlouho bude ještě tahle módní sibérie, kvůli které se z vás za několik měsíců stala mistryně ve vrstvení, trvat. Pokud se vám nechce déle čekat, máme pro vás tip na zajímavý styling!

Položte základ – šaty
Ideálem jsou šaty se sukní sahající až téměř k zemi – ta je totiž hitem letošního jara. To bude plné bláznivých potisků a zářivých barev. Pokud si na ně netroufnete, vyzkoušejte jarní klasiku, kytky.

Zachumlejte se – kožich
Ne každý je vlastníkem pravého kožichu z norka a ne každý by takový přírodní kožich nosit chtěl. Pravý kožíšek samozřejmě víc hřeje na těle, ten umělý zase na duši. Kompromisem je tedy faux fur i díky dostupné ceně, efektu a hřejivým vlastnostem. Pokud dvě vrstvy nestačí, oblečte si pod šaty ještě tenký přiléhavý rolák.

Dokonalá silueta – pásek
Pod načechraným chlupem kožichu by mohly lehce zmizet krásné křivky. Úzký pas? Řešením problému je široký pásek, který dokonalosti napomůže. Vybírejte spíše z těch, které jsou hladké, s jednoduchou sponou. Ty se s ostatním oblečením kombinují nejlépe.

Škola smyku – boty
Jeden nikdy neví, s jakým terénem se přes den bude muset utkat. Díry po mrazivé zimě, písek, místy led. Na jehlových podpatcích byste se mohla ocitnout v nepříjemné situaci. I k šatům raději zvolte kotníkové kozačky s vázačkou a strukturovanou podrážkou.

Vezměte s sebou vše – taška
Notebook, parfém, kniha… Když ráno vycházíte z domu, nikdo nečeká, že budete za dvě hodiny zpátky. Nechat doma něco důležitého kvůli nedostatku místa? Velká kabela s řemenem, díky kterému ji můžete nosit i křížem přes záda, je naším ELLE tipem.

Zkuste to, budete vypadat skvěle. Klikněte si:

1. Šaty
2. Kožich
3. Pásek
4. Boty
5. Punčochy
6. Taška
7. Rolák

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA