Vive la France!

„Pařížanka je kdesi na půl cesty mezi rockerkou a usedlou buržoazní dámou. Vždy je první, nikdy až druhá. Pařížanka lehkým krokem obchází nástrahy módy, která zrovna vládne.“ Tolik praví kniha Inès de la Fressange Se šarmem Pařížanky.
Buďte tedy jako ona…

Nalaďte se do celku.
Sladit všechno dohromady, to je podle Pařížanek zločin. Rády kombinují. Dobře vědí, jaké styly a značky smíchat dohromady. Chytrý mix elegantních a laciných kousků je klíčem k tomu, abyste se i vy oblékala à la Parisienne. Mají svobodného ducha. Nikdy nenakupují halenku a k ní ladící sukni v jednom obchodě. Jejich pravidlo je prosté: být šik znamená, že si nikdy nemusíte kupovat kompletní outfit, abyste byla oblečená od hlavy až po paty. Naopak – spojujte nemožné.

Objevujte
Pařížanky rády objevují nové značky. Ty musejí mít nápad, a vyvažuje ho i dobrá cena. Rády nakupují v supermarketech nebo konfekci, ale nikdy se nebudou pošťuchovat ve frontě, aby získaly nejnovější a nejdražší kabelku. Především nechtějí takovou, na kterou se dělají pořadníky (to jim připadá až vulgární). Jejich šatník se sestává ze směsi levných a dostupných kousků, trendy úlovků z dovolené a hrstky luxusních kousků.

15621929927879322_rmGx20fc_c
Musíte se cítit dobře
Pařížanka si nikdy nestěžuje, že ji boty tlačí, sukně je moc krátká nebo kalhoty moc upnuté. Když se v oblečení necítí, tak si ho nevezme. Zná tvar svého těla a ví, co jí sluší a co odpovídá jejímu životnímu stylu. Jestli se vy v tom svetru s hlubokým výstřihem a ve vražedných podpatcích necítíte, jděte se domů převléct. Pařížanka by to udělala.

Pokud vám doma ‚kousek Francie‘ chybí, zajděte na stránky http://vanoce.elle.cz/. Tam můžete vyhrát 5× dárkový balíček HOME v hodnotě 1000 Kč nebo 5× slevový kupon FASHION ve výši 30 % na nákup oblečení na www.artdevivre.cz.

203506476882660547_3CAAfizu_c

EBC promo