20 sexy overalů, které si oblékněte toto léto

Je jedna věc, která by vám kromě plavek, dobrého opalovacího krému a cool slunečních brýlí rozhodně v kufru neměla chybět, ať už letos na dovolenou míříte kamkoliv. Sexy overal. Přijde vám, že one-piece outfit musí být nuda? Tak na to rychle zapomeňte.

Overal je chic kousek, který vám perfektně sedne a budete v něm ready na všechno. A hlavně: ready do deseti minut. Podívejte se na dalších 5 důvodů, proč alespoň jeden musíte mít:

1) Vždy působí stylově a přitom neskutečně ležérně. Není divu, že ho tolik milují i Francouzky.

2) Uvolněně si budete i přidat – overal je jedna z nejpohodlnějších věcí, ve které vás nic nezaskočí. Ani spontánní drink na břehu řeky, ani nečekaná jízda na skútru či cokoliv jiného, co by v "malých černých" mohl být problém. Vzpomínáte si třeba na Solange, která ve svém svatebním overalu nasedla na kolo? 

3) Umí omladit. Obzvlášť, když zvolíte denimové lacláče nebo overal s volánky. Roztomilost na 100%.

4) Hodí se k němu jakékoliv doplňky, ale vystačí si i sám. Elegantní overal, který vám padne, je sexy & ultra chic sám o sobě, ale klidně ho můžete naprosto změnit výraznými šperky, velkým kloboukem nebo na večer třpytivým psaníčkem.

5) Sluší každému. Záleží samozřejmě na střihu, ale overal má magickou schopnost lichotit všem. Pokud vám například standardně oversized kousky moc nesluší, nebojte se vyzkoušet volnější overal s dlouhými širokými nohavicemi. Uvidíte, že v něm budete vypadat božsky!

Pokud vás nepřesvědčily ty, náš výběr 20 TOP kousků, které jsou právě k dostání v online obchodech, určitě. Další kousky najdete i v našem ELLE shopu. Jaký si vyberete vy?

 

Miss Selfridge, 1 559 korun


 

Missguided, 1 785 korun 


Elise Ryan, 1 650 korun


Quiz London, 1 485 korun 


Missy Empire, 1 330 korun 


 Overaly

Missguided, 1 499 korun


boohoo, 1 370 korun


PrettyLittleThing, 1 155 korun


 

Missguided, 1 665 korun 


 

Boohoo, 1 386 korun


 

Mango, 799 korun


 

PrettyLittleThing, 1 485 korun 


 

Vila, 1 979 korun


 

Simple, 5 599 korun


 

PrettyLittleThing, 1 585 korun


 

Vero Moda, 1 429 korun


 

Little Mistress, 1 090 korun


Missguided, 2 025 korun 


 

Mango, 599 korun


 

Boohoo, 1 090 korun

 

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA