Jak nosit limitovanou edici ELLE triček

Ráno u snídaně v triku svého kluka a bez make-upu nám je nejlíp a my máme několik rad, jak se cítit pohodlně a zároveň "fashion". Všechny jsme už dospělé, ale stejně jsme se zamilovali do "boyfriend" džínů, košil a právě trik.

1. Office look - bílé tričko ke krku s potiskem je perfektní look do práce. Vypadá skvěle k úzké sukni ke kolenům, k pánským kalhotám, a pokud chcete být jen trochu glamour, najděte si v H&M nebo v Zaře výrazný náhrdelník a budete rázem fashion bohyně kanceláře. A nezapomeňte si namalovat výraznou rtěnku nebo nehty na rukách. Na rty je nejvíc trendy růžovo-kolárová.

IMG 2858 2 180f9

IMG 3085 cb2f7

2. Glamour look - v kombinaci se šortkami, skinny džíny, minisukní a botami na co nejvyšším podpatku. Třešinkou na dortu pak budou americké vlny na vašich vlasech.

IMG 2966 7453e

3. Casual look - pokud nevíte, co na sebe, tak bílé triko s potiskem je ideální. Zkombinujte ho s džínami nebo pyžamovými volnými kalhotami, espadilkami, sandálky a hlavně se slunečními brýlemi. A nezapomeňte na studenou kávu do ruky z vaší oblíbené kavárny.

IMG 2838 6dc45

4. Oversize look - když už si vezmete velké pánské triko s nápisem, tak do toho jděte naplno. Doplňte outfit velkými džínovými šortkami nebo boyfriend džínami. A look na pozdní nedělní večer je vyřešený.

IMG 3106 5227a

IMG 2982 7520a

5. Summer look - nezapomínejte na doplňky, jako jsou klobouky, šperky nebo dokonce bikiny a noste tričko ELLE jen tak na pláži přes plavky. Není nic víc sexy! Jen pokud chcete ukázat břicho, naučte se dělat na tričku rafinovaný uzel. A pozor, myslete na to, že rukávy by měly být ležérně ohrnuté. Pokud máte rádi trika nezakončená lemem, není nic jednoduššího, než si nůžkami ustřihnout zakončení trika hned u krku.

IMG 2906 7326f

IMG 3195 9b84d

Foto: Adriana Fialová

Modelka: Barbora Kubíčková

Styling: Lenka Kermes 

 

Originální trička si můžete objednat na http://www.elle.cz/eshop

EBC promo