Outfit dne: 3x mezisezónní look podle IT girls

Na mezisezónním oblékání, když zrovna přechází léto v podzim, nás baví zejména hra kontrastů. Kdy jindy můžete zkombinovat vysoké kozačky s krátkou sukní či kabát se sandálkami a cítit se celý den v pohodě a chic? Zkuste to jako naše oblíbené street-stylové ikony.

Alexa Chung je v kombinování nečekaných kousků jednička. Ani tentokrát tomu není jinak a její večerní kombinace nás baví moc. Zdánlivě teplý a objemný kabát zjemnila otevřenými páskovými botami a díky kontrastujícím barvám a materiálům vytvořila z jednoduché kombinace vysoce módní záležitost.


Miláček street-style fotografů a všech papparazzi Gigi Hadid ví, jak z jednoduchého základu vytěžit nejvíc a být za každé situace trendy. Lehké zavinovací šaty ve spojení s koženými kozačkami nad kolena získávají na eleganci a sex-appealu.


Modelka Miranda Kerr má ráda elegantní, ženské kousky. Hřejivý klobouk vybalancovala krátkou sukní, kotníčkovými botami a vše podtrhla evergreenem – světlou džínovou bundou – která by v žádném šatníku neměla chybět. Hodí se celý rok!

 

EBC promo