Šéfredaktorka ELLE si zamilovala … kožené legíny

"Kožené kalhoty nosím odjakživa, ale na legíny jsem vlastně nikdy asi neměla odvahu. Vždycky mi přišly... tak nějak moc," vysvětluje Andrea.

To vše prý změnila první březnová neděle. Džíny Andrea nakupuje nejraději v All Saints a i tentokrát se stavila v pařížském butiku. "Původně jsem nechtěla nic zkoušet. Vím přesně, který střih i velikost mi sedí, takže vlastně nedokážu vysvětlit, proč jsem se nechala přesvědčit k vyzkoušení kožených legín."

FullSizeRender 7 87384

Přestože ten den si je Andrea nekoupila, v hlavě jí zůstaly. Dokonce tak, že si druhý den pro ně neváhala zajet (po přehlídce Hermes :-)
"Okamžitě jsem začala hledat na svých oblíbených fashion blozích inspiraci a zjistila jsem, že kožené legíny jsou mojí must have letošního jara. Jsou neskutečně variabilní a hodí se téměř ke všemu. Navíc jsou ideální pro jarní aprílové počasí. Můžete v nich vyrazit a doplnit jen tričkem a otevřenými botami nebo teniskami a pokud bude chladněji, oblečte over size kašmírový svetr a na nohy obujte perka nebo kotníkové kozačky."

Jaké koupit?

1. Saint Laurent - kožené legíny jsou hodně punk a rock a to je jednoznačně v módě značka Saint Laurent pod vedením Hediho Slimana. Vzhledem k tomu, že dnes jeden z nejznámějších módních domů opustil, máte poslední možnost!! Kombinujte s martenskama a kratším sakem.

legg saint laurent b22c0

legg Saint Laurent 2 7caa1

2. Haider Ackermann - můj favorit. Všechny jeho kolekce miluju a kožené legíny od něj budou určitě nesmrtelné. Ve všech smyslech slova. Obujte podpatky a navrstvěte několika košil na sebe.

legg haider e2997

legg haider ispirace ee993

3. Joseph - levnější varianta než předchozí dvě varianty a zlatá střední cesta. Pruhované triko, vlněný nebo kašmírový svetra a tenisky. Už je sobota?

legg joseph a5caa

legg joseph inspi 05dc8

4. H&M - nevymlouvejte se na postavu ani stav konta. Kožené legíny od švédského řetězce jsou za pár korun. Už máte svoji velikost?

legg hm 7862a

5. Ivana Mentlová - Hledáte-li něco opravdu extra a za rozumnou cenu, domluvte si schůzku s Ivanou nebo zajděte do Space v Rámové ulici. Kožené legíny na míru? Proč ne?

A jaké jsou nejoblíbenější Andreiny kombinace?

  1. do redakce - kožené legíny, černé triko, lodičky
  2. na víkend - kožené legíny, pruhované triko, a tenisky
  3. do baru - kožené legíny, kožený top a killer high heels

leginy2 cdeaa

 

EBC promo