Shopping Fever 2017: Co si tento víkend koupí redakce ELLE?

Dnes propukla nákupní mánie! Už máte připravené kupóny, mobilní aplikaci a seznam svých must-have kousků? Měli byste. Shopping Fever 2017 totiž právě odstartovala a ELLE u toho tento víkend nebude chybět.

Nové tenisky, základy šatníku, dárek pro kamarádku... nikdy nebyla lepší příležitost je pořídit. Pro co všechno právě vyráží naše redakce? Inspirujte se!

sf ivonka 1cf1a

Ivonka, creative consultant

Jdu na to prakticky. Mým rodičům mám v plánu koupit kávovar Nespresso Krups CiziZ Cherry Red, mé neteři Pýchu a předsudek nebo Rozum a cit od Jane Austenové a pro sebe dioptrické brýle v GrandOptical.

sf cindy 86322

Cindy, beauty redaktorka

Můj nákupní seznam je jasný. Zrovna mi došla micelární voda. Momentálně mám hodně ráda ty nové od La Roche Posay. Pro tu si půjdu do lékárny. Taky nutně, ale opravdu nutně potřebuju nový top. V Lindexu se mi líbí volné, dlouhé košile z kolekce Urban Spirit. Buď oranžová nebo černobílá (ale jak se znám, budou to obě). A pak jsem se zamilovala na rudé kosmetické taštičky YSL "I want it red", ve které je navíc mini rtěnka Rouge Pur Couture. Takže mě čeká cesta do Douglasu nebo FAnnu, koupím si další Touche Eclat a podkladovou bázi a kde dávají jako dárek právě tu taštičku.

sf monika 8ac06

Monika, publisherka

Shopping Fever je pro mě nejlepší příležitost nakoupit nezbytnosti. Proto si o víkendu udělám zásobu trendy ponožek a punčoch z Calzedonie a nakoupím své kosmetické "must-haves" – šampon, tělové mléko a micelární vodu La Roche Posay a rtěnku Giorgio Armani v Douglasu. Své kamarádce chci koupit cool jarní legíny na běh značky Nike.
sf mirka 095a9

Mirka, brand manažerka

Shopping Fever letos využiji o něco praktičtěji než minulé ročníky, protože se budu orientovat na doplňky do svého nového bytu. Hlavním bodem zájmu pro mě letos budou: DesignPropaganda, H&M Home, Kika a Sconto nábytek. Určitě se ale poohlédnu i po opalovacích krémech v parfumeriích a nakupovací mánii završím nákupem nějaké dobré knihy v Kosmas.

sf brona 66e0b

Broňa, obrazová editorka

Strašně nutně potřebuji další Converse tenisky do sbírky. Moc se mi líbí jejich Pastels collection… takže nejdřív pravděpodobně poběžím do Urbanstore. S podobně velkou nutností potřebuji koženou bundu – mám jednu vybranou v H&M. A abych se z toho nakupování vzpamatovala, koupím si masáž v Sabai, odtud vždycky odcházím jako znovuzrozená. To bude víkend! 

sf eta 6303a

Ester, produkční

Mám naprosto jasno. Svíčku Earl Grey, protože svíčky jsou moje vášeň. protoze svicky jsou moje vášen. Komodu, protože potřebuji hezký úložný prostor pro děti a tyhle "retro tvary" mám v interiéru moc ráda a tenisky Nike na běhání, protože ty moje už jsou "unavené"...

 

EBC promo