TOP 5 NEJLEPŠÍCH VINTAGE SHOPŮ

 • BOHO VINTAGE CONCEPT STORE

Francouzská 76, Praha, www.boho.cz

Boho je jedinečný vintage obchod založený módní návrhářkou Patricií Madarovou. Vydejte se sem za originálními klobouky, taškami nebo interiérovými doplňky. Pravidelně se tu konají také pop-up akce mladých designérů.

• PRAQUE FASHION MUSEUM & VINTAGE SHOP

Štupartská 3, Praha, www.praguefashionmuseum.com

Jediné muzeum módy v České republice a s ním spojený obchod nabízí unikátní retro kousky z 20. až 80. let. Za pozornost rozhodně stojí jejich kolekce vintage svatebních šatů nebo pánských oblekových vestiček.

• VINTAGE GALLERY

Ovocný trh 11, Praha, www.vintagegallery.cz

Kousky od velkých značek jako Armani, Versace, Dolce & Gabbana, Prada, Louis Vuitton a spousty dalších tu můžete objevovat v pohodové atmosféře a za velmi příznivé ceny.

• BOHEMIAN RETRO

Chvalova 8, Praha, www.bohemianretro.com

Žižkovský obchůdek zaměřený na bohémskou módu 30. až 80. let nabízí neuvěřitelnou sbírku slunečních brýlí různých tvarů a barev. Dále kožené i látkové tašky, kufříky, šperky, odznaky či pestrobarevné knoflíky, ale i takové originální kousky jako staré kožené pouzdro od fotoaparátu, které může posloužit jako kabelka.

• BAZZART GOES ALTERNATIVE

Jakubská 5, Brno,www.bazzart.cz

Secondhand vintage shop v centru Brna si zakládá na klasických vzorech, retro střizích i dobových materiálech. Často pořádá velké slevové akce jako „vše za půl“ nebo „vše za stovku“. 

EBC promo