Tři dny nejlepších nákupů jsou tady

Je to tady zase! Jedinečná akce Shopping Fever 2017 a s ní více než 230 exkluzivních nabídek ve více než 2400 obchodech po celém Česku a Slovensku. Chcete si svůj šatník doplnit o trendy kousky na jaro? Není lepší příležitosti. O víkendu od 7. do 9. dubna 2017 vás čekají stovky slev a výhodných nákupů. Nenechte si to ujít a vyražte do obchodů! 

Vystřihněte si kupony z kuponové knihy, v obchodě označeném logem Shopping Fever vyberte to, po čem toužíte a u pokladny předložte příslušný kupon. Nebo ještě lépe – stáhněte si novou mobilní aplikaci pro iOS nebo Android a naplánujte si svůj nejlepší víkend v roce. Svět výhodných nákupů máte doslova na dosah ruky. A nezapomeňte navštívit také náš Meeting point v OC Arkády Pankrác a sdílet své zážitky z nakupování na sociálních sítích: #shoppingfever2017.

V Meeting pointu sice rozdáváme dárky jen v pátek a sobotu, ale připravili jsme pro vás skvělý doprovodný program, který trvá až do neděle. Kromě líčení a vlasového či pleťového poradenství vás čeká i chill-out zóna, kde si můžete zdarma dopřát malé občerstvení v podobě ochutnávek kávy, vína, fresh džusu či čokolády. K odpočinku a relaxaci vám zde live zahraje DJ Lucky D. 

Jste připraveni? Příští víkend se potkáme v obchodech!

 

 

EBC promo