Zas o jeden víc

V Truhlářské ulici č. 7, na místě bývalého butiku Royale, byl otevřen nový obchod, který se zaměřuje hlavně na lehce provokativní módu amerických legendárních značek. Navíc konečně přináší i milované Abercrombie & Fitch.

Značku Abercrombie & Fitch založil před více než sto lety David Abercrombie. Oblečení vynikalo hned od počátku kvalitou a perfektním outdoorovým zpracováním. Dodnes platí, že spojení Abercrombie & Fitch vyvolá u lidí pocit pohodlí, luxusu a důvěry.

Dál v arzenálu butiku najdete například oblečení z dílny Alpha Industries. Značka, která byla založena už v roce 1959, je dnes považována za součást americké kultury. Čerpají inspiraci hlavně z vojenských uniforem, jejichž design uzpůsobují civilnímu nošení.

Dalšími labely je Rocawear a Deréon. Jde o skutečně hvězdné koně ve stáji Freedom & Porridge. Za Rocawear stojí mimořádně nadaný rapper Jay-Z a za Deréon můžeme hledat jeho ženu, hudební divu Beyoncé Knowles. Jejich kolekce se inspirují hudebními styly, které v současnosti ovládají hudební kluby na americkém kontinentu – R&B, soul a hip hop.

EBC promo