REKLAMA
REKLAMA

FLASHBACK: TÝDEN MÓDY V BERLÍNĚ

Jaká atmosféra ovládla začátek týdne módy v Berlíně? Celé město to pulsovalo vzrušením a nepopsatelnou náladou tajemna. Město doslova praskalo ve švech díky davům módních nadšenců, které neodradilo ani deštivé počasí. Všichni nedočkavci spěchali do Erika-Hess-Ice stadionu, které bylo epicentrem veškerého dění berlínského týdne módy. Ten návštěvníky ohromil špičkově vybavenou vstupní halou, mediálním centrem a samozřejmě také Mercedes-Benz Lounge. Obrovský, dokonale zařízený prostor působil uprostřed všudypřítomného rozruchu působil jako oáza, kde každý mohl znovu načerpat síly. A to především díky coffee baru. Během sedmidenního maratonu plného módy a neúnavné mediální aktivity se káva stala nápojem číslo jedna. 

To nejlepší z MBFW? Samozřejmě inovativní a svěží přehlídky, plné napětí. O futuristické a provokativní zážitky se postarali FRANSIZKA MICHAEL, PATRICK MOHR x REEBOK a RIKE FEURSTEIN. Prvotřídní glam a výrazné barvy byly k vidění na show VEKTOR a ODEUR. Stoprocentní ženskost předvedli FRIDA WEYER, CHATTY nebo ANJA GOCKNEL, zatímco ležérní elegance ovládla LAUREL i kolekci MARCA CAINA. Ztělesněním moci byla linie ROSHI PORKAR, na ultramoderních materiály stálo představení sbírky SOPOPULAR, střídmá barevnost a zvířeci tisk uvedli DIMITRI, ANNE GORKE a další. 

Patrick_Mohr_x_Reebok

Nezapomeňme ani na architekturou inspirované monochromatické siluety v tvorbě VLAMIDIRA KARLEEVA, nebo na magické obrazy u GLAW. Dandysmus přivedený k životu ukázala SISSI GOETZE. 

KILIAN_KERNER

Hvězdou celé akce byl  Patrick Mohr, talentovaný vítěz Prix Creatuer, který perfektně ovládá um kombinovat klasické prvky s novými tvary. Jeho spolupráce s gigantemn Reebok tak v žádném případě není dílem náhody. “Patrickova tvorba je spojením kreativity a jedinečnosti. Tenisky z limitované kolekce jsou právě teď k dostání na www.solebox.com nebo na www.reebok.com. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA