Kdo stojí za 60. vydáním módní bible Visionaire?

Riccardo Tisci se ujal místa hostujícího editora jubilejního šedesátého vydání ‚časopisu‘ Visionaire, který v limitovaném počtu vychází pouze třikrát do roka. Pokaždé má číslo na starost jiná tvůrčí osobnost. Zpravidla jde o známého umělce – návrháře, fotografa, art directora… Editor si volí téma, kterému se na stránkách bude věnovat.
Pro Riccarda se jím stalo náboženství. Při fotografování spojil své síly s proslulými módními fotografy, jakými jsou třeba duo Inez & Vinoodh nebo Mert & Marcus, Mario Testino a Pierpaolo Ferrari. Před objektiv se mu postavili Natasha Poly, Mariacarla Boscono, Lara Stone, Arizona Muse, Lea T a Jamie Bochert.
Tisci, který vyrostl v Itálii, skrze černobílé fotografie zkoumá pozadí katolické víry. A samozřejmě si s tím poradil skvěle, k čemuž možná přispívá i fakt, že má praxi z předešlých let. V roce 2008 totiž řídil vydání belgického magazínu A MAGAZINE.
60. vydání s názvem Religion můžete koupit za 425 dolarů v on-line obchodě Visionaire. Malá fotoochutnávka na vás čeká v galerii.

EBC promo