Mario Testino exkluzivně návrhářem

V červenci minulého roku založil Mario Testino kulturní nadaci Mate se zaměřením na řemeslnou práci své rodné země. Jako svůj první projekt představila v Limě veřejnosti fotografickou výstavu Alta Moda, která vzdává hold právě zmíněnému řemeslnému umění jihoamerického státu. Stala se z ní senzace a její autor se jí pak inspiroval i při navrhování limitované kolekce pro e-shop Net-a-Porter.

Fotograf pro internetový obchod s luxusním sortimentem navrhl pestrobarevně potištěné bavlněné a hedvábné kaftany, trička a tuniky. Ze stejných materiálů vznikly také dva velké vzorované šátky. Řada je ještě doplněna o tašky s neoprenovým efektem, saténovými psaníčky a koženou peněženkou.

mario
Nechybějí ovšem ani náušnice, náhrdelníky a prsteny zdobené křišťály Swarovski a folklorními vlněnými ‚bambulemi‘. Po vestách z vintage francouzských krajek a macramé se okamžitě zaprášilo a už jsou bohužel vyprodané. A brzy tomu tak bude určitě i s ostatními produkty. Milovnice módy z celého světa totiž bez pochyb rády přispějí na konto Testinovy nadace výměnou za výjimečné letní kousky.

Celou kolekci si můžete prohlédnout i zakoupit na net-a-porter.com

EBC promo