Naservírujte krajku

Inspirujte se ženami, které dokážou být samy sebou. Těmi se alespoň inspirovala mladá návrhářka francouzsko-konžského původu Yoka Sola, která v roce 2011 přijela do Prahy, aby si splnila sen. Založila značku spodního prádla, jež nese její výjimečné jméno. Do kolekce, kterou nedávno doplnila i šperky, vtiskla svou lásku k módě, cit pro barvy, materiály a zkušenosti, které načerpala díky spolupráci s módním on-line shopem s luxusní módou Net-a-porter.com. Toužíte po spodním prádle, které je sexy, pohodlné a zároveň luxusní?

Pak vám představujeme nový koncept, který si zamilujete víc než Valentýna: Yoka kolekce prodává na speciálních akcích mezi kamarádkami. Takže si uspořádejte dívčí party a pozvěte si nadějnou návrhářku, která vám vezme míry a ušije nádherné spodní prádlo přesně na vaše křivky. Kdo by doma nechtěl mít trochu pravé couture?

25BYMhUyRFd6-DQKr0oHVEqnmnDIa_J1uCbiJHuVJ-D3PnOzlkKJRVNm1ajfcmG0Wn7twMQ

Jak na to?

Jednoduše. Podívejte se na její web. Yoka vám nabídne osobní setkání a naplánujete spolu soukromou přehlídku. Blíží se svátek sv. Valentýna, den, kdy toužíme být milovány. Značkové prádlo Yoka SOLA je dárek, který vás učiní svůdnou a krásnou. Ať už vám ho koupí přítel, nebo si radost uděláte sama. Navíc, prvních 50 žen, které si přes web vyžádají osobní schůzku, aby naplánovaly privátní přehlídku, dostanou slevu na veškeré nákupy. Není lepší důkaz lásky než společný dárek…

EBC promo