Nastal čas Karla Lagerfelda

Kolotoč fashion weeků bude mít v Paříži velkolepé zakončení. Karl Lagerfeld v té době uvede na trh svou první kolekci hodinek. Jedná se bezpochyby o další důkaz, že se ve svých téměř osmdesáti letech nebojí pustit do nových dobrodružství.

Důraz na vzhled
Lagerfeld je známý svým smyslem pro dokonalost. Chce tak z hodinek, původně ryze praktického předmětu, udělat esteticky atraktivní módní doplněk. Jak sám říká: „Čas si bohužel koupit nemůžeme, ale můžeme ho měřit pomocí krásných hodinek, za které neutratíme celé jmění.“ Do prodeje půjde celkem sedm modelů za ceny od 150 do 600 eur. Na jejich výrobu použil návrhář různé materiály: nerez, okovanou kůži a svůj nejoblíbenější kousek osázel moderními pyramidami a zipy.

Hrajte si a vyhrajte
Příznivci Karla Lagerfelda mají do konce února šanci denně vyhrát na webových stránkách www.watchkarl.com nebo prostřednictvím stejnojmenné aplikace pro iPhone. Stačí vyplnit registrační formulář a zapojit se do interaktivních her, tweetovat nebo sdílet informace o očekávané kolekci na Facebooku. Pokud se vám poštěstí, můžete získat buď kabelku, nebo sluneční brýle, či právě hodinky. To vše samozřejmě nesoucí jméno německého návrháře. Stránky a aplikace ale nabízejí i registraci k odběru katalogu kolekce v den jeho zveřejnění, vytvoření vaší fotky okem Karla Lagerfelda nebo předpověď fashion budoucnosti. Co se takhle zeptat, zda vám brzy nebude zápěstí zdobit nový funkční šperk?

O autorce:
Valentina Tesařová je studentkou žurnalistiky, která má ráda vše zajímavé a krásné. Dlouhou dobu žila v Paříži a své postřehy o módě a životním stylu popisuje na blogu Art de vivre. (valentinate.blogspot.com).

EBC promo