REKLAMA
REKLAMA

Představujeme: Tina Hollas Couture

Obchod s netradičním konceptem je rozdělen na dvě části – klasickou prodejnu s aktuální nabídkou ušitých kusů střídá výrobna, ve které můžete nahlédnout pod pokličku pracovních postupů. Pokud jste si nevybrala svůj outfit na ramínku v prodejně, stačí říct, a právě v místech tvůrčího ateliéru se splní vaše přání na míru.

Mezi současnou nabídku pro ženy patří kromě takzvané basic kolekce, která podle slov majitelky „podtrhuje osobní kouzlo“, i řada doplňků. V obchodě najdeme šály z merino vlny i šály úpletové, ručně pletené svetry z kašmírové příze a hedvábí, ale i kožená psaníčka a kolekci šperků. V budoucnosti se ale dočkáme i kolekce pro pány a také řady dámských balerínek.

noname_2

Prodejní ateliér Tina Hollas leží v sousedství Kozího plácku v ulici U Obecního dvora 4 v Praze 1. Tým návrhářů a tvůrců v něm tvoří od pondělí do pátku od 10 do 19 hodin. Celý prostor je vybaven nábytkem z masivního dřeva navrženým Tinou. „Chci, aby se zde lidé cítili příjemně, aby je prostor zajímal a navodil pozitivní náladu, a mohli si tak naplno užít výběr z modelů, případně konverzovat nad zakázkou,“ komentuje interiér designérka.

Odhalte, co bude slušet právě vám, a investujte do originality. My už vyrážíme!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA